• hetman

Chcesz znaleźć grób zmarłego na Cmentarzu Parafialnym w Kraśniku? Pomoże internetowa wyszukiwarka

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Od kilku lat z takiej pomocy mogą skorzystać osoby poszukujące miejsca pochówku swoich bliskich lub znajomych na kraśnickim cmentarzu komunalnym. Teraz podobne ułatwienie dotyczy także nekropolii w starej dzielnicy miasta. Już dostępna jest internetowa wyszukiwarka grobów na cmentarzu parafialnym w Kraśniku.

Nekropolia została zinwentaryzowana przez nowego zarządcę. Teraz na stronie internetowej Parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny dostępne są mapa z wyznaczonymi alejkami i poszczególnymi kwaterami oraz wyszukiwarka grobów.


Zobacz też:
Zobaczcie folder dotyczący historii kraśnickiego cmentarza parafialnego
Szukasz grobu osoby pochowanej na kraśnickim Cmentarzu Komunalnym? Pomoże w tym internet


Konkretne miejsce pochówku odnaleźć można po imieniu lub nazwisku zmarłego, uwzględniając datę śmierci albo numer grobowca. Dla ułatwienia wszystkie grobowce zostały sfotografowane.

Dla tych którzy chcą załatwić jakieś sprawy administracyjne związane z pochówkiem ułatwieniem jest z kolei na pewno kancelaria cmentarna zlokalizowana na terenie nekropolii. Jej budynek usytuowany jest przy bocznym wejściu na cmentarz (od strony parkingu). Czynna jest ona codziennie w godzinach od 8.00 do 16.00.

Internetową wyszukiwarkę pochowanych na Cmentarzu Parafialnym w Kraśniku odnajdziecie tutaj.