Annopolanie mają wielkie serca. Zagrali „Razem dla Asi”

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

„Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie” brzmi stare polskie przysłowie. Jeśli tak, to pani Joanna Jaśkiewicz ma ich naprawdę wielu. Wczoraj w Annopolu odbył się koncert charytatywny w ramach którego zbierano środki na terapię dla annopolanki zmagającej się z nowotworem. Tamtejsze Centrum Kultury pękało w szwach, a uczestnicy imprezy szeroko otworzyli nie tylko swoje serca, ale i portfele.

W ramach wydarzenia na scenie zaprezentowali się członkowie Szkoły Dobrej Muzy pod kierunkiem instruktora Tomasza Turka, grupa taneczna Grawitacja pod kierunkiem Pauliny Nowak, Młodzieżowa Orkiestra Dęta pod kierunkiem Marka Kosiora, a także zespół akrobatyczny Amino, uczniowie Szkoły Podstawowej w Annopolu i zespół Manufaktura pod kierunkiem Renaty i Macieja Niemczyckich.

 

 

Szlachetną inicjatywę wsparli i do wspólnej zabawy annopolan porwali także zespół Champion i finalistka „The Voice of Poland” Kasia Góras.

 

 

W trakcie koncertu odbyły się licytacje różnego rodzaju przedmiotów. Można było także kupić pyszne ciasta, owoce i napoje.

Pieniądze zebrane podczas koncertu mają pomóc w sfinansowaniu terapii NanoTherm. Efektem ma być zatrzymanie aktywności i wzrostu guzów z którymi walczy pani Joanna.


Zobacz też:
Asia kontra glejak. Pomóżmy annopolance powstrzymać rozwój choroby


To nie pierwsza i nie ostatnia impreza, której celem jest wsparcie pani Asi. O kolejnych będziemy informować.

 

Nasze zdjęcia z niedzielnego koncertu możecie obejrzeć tutaj.