Kraśniczanin jednym z „Chłopaków do wzięcia”

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Kanał telewizyjny Polsat Play rozpoczął właśnie emisję kolejnego sezonu dokumentalnego serialu „Chłopaki do wzięcia”. Opowiada on o samotnych mężczyznach z małych miasteczek i wsi, którzy mimo różnych przeciwności losu, sytuacji w której się znaleźli, wciąż marzą o wielkiej miłości. Twórcy serialu kolejnego bohatera i kolejną historię znaleźli między innymi w Kraśniku.

W nowym, 15. sezonie „Chłopaków do wzięcia” będzie można zobaczyć kraśniczanina Roberta Stępniaka. W rodzinnym mieście i nie tylko znany jest pod pseudonimem „Nano”. Co skłoniło go, by za pośrednictwem telewizji szukać swojej „drugiej połówki”?

- Zgłosiłem się do programu, bo chciałem żeby pomogli mi znaleźć dziewczynę. Do tej pory nie miałem szczęścia do dziewczyn. Wiem że ludzie śmieją się trochę z tych co występują w tym programie, ale ja się tym nie przejmuję. Jak będzie to będzie – mówi Robert.

Do tej pory nie znalazł miłości swojego życia, bo, jak sam mówi, po prostu nie miał czasu jej szukać. Pracuje w firmie zajmującej się wywozem odpadów komunalnych. Praktycznie cały wolny czas wypełnia mu największa jego pasja jaką jest piłka nożna. Był już zawodnikiem kilku klubów sportowych, głównie tych grających w A klasie, choć ma na swoim koncie też bramkę strzeloną w IV lidze w barwach Stali Kraśnik. Obecnie gra w Płomieniu Trzydnik Duży. Często można go spotkać też biegającego za piłką z kolegami na Orliku w dzielnicy fabrycznej Kraśnika.

 

 

Jaka powinna być jego wymarzona dziewczyna?

- Wygląd nie jest dla mnie najważniejszy. Chciałbym żeby był sympatyczna, żeby mnie polubiła. Powinna też lubić to co ja, czyli piłkę nożną – mówi krótko „Nano”.

Kiedy będzie można zobaczyć Robert na szklanym ekranie? Tego jeszcze nie wiadomo. Pojawił się w telewizyjnym zwiastunie (zobaczyć można go poniżej) nowej edycji programu.

 

 

Premierowe odcinki serialu emitowane są na kanale Polsat Play w niedziele o godzinie 21:30.

„Chłopaki do wzięcia” to jeden z hitów Polsatu. Mimo iż wyemitowanych zostało już blisko 170 jego odcinków, to wciąż jest niezwykle popularny. Jego bohaterowie jak chociażby Krzysio „Bandziorek”, czy Rysiek „Szczena” zyskali sporą popularność. Widzowie chętnie oglądają ten serial dokumentalny, bo jego bohaterowie nie wstydzą się tego jacy są, otwarcie mówią o swoich problemach, oczekiwaniach. Niestety nie zawsze przekłada się to na osiągnięcie głównego celu jaki przyświecał im podczas zgłaszania się do programu. Czy kraśnickiemu „chłopakowi do wzięcia” uda się dzięki telewizji znaleźć miłość swojego życia?