Od niedzieli zmiana rozkładu jazdy pociągów PKP Przewozy Regionalne

Aktualności
Czcionka

Od 9 grudnia 2018 r. zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy pociągów edycji 2018/2019 wprowadzający zmiany godzin kursowania pociągów spółki PKP Przewozy Regionalne. Rozkład jazdy jest kontynuacją dotychczasowego rozkładu wprowadzającą zmiany godzin kursowania pociągów uwzględniające prowadzone prace torowe oraz zamknięcia poszczególnych odcinków linii kolejowych.

W związku ze wspomnianymi pracami na odcinkach Kraśnik – Zaklików- Kraśnik (w okresie 9.XII.2018-31.I.2019) oraz na odcinku Zaklików - St.Wola Rozwadów- Zaklików (w okresie 1.II-9.III.2019) uruchomiona zostanie komunikacja zastępcza.

Informacje o utrudnieniach w kursowaniu pociągów oraz miejscach zatrzymań autobusowej komunikacji zastępczej znajdują się na stronie internetowej www.polregio.pl w informacjach dla podróżnych w aktualnościach w regionie. Szczegółowy rozkład jazdy pociągów będzie można sprawdzić w wyszukiwarce połączeń kolejowych na stronie rozkład-pkp.pl. oraz na tablicach informacyjnych na stacjach i przystankach kolejowych.

Poniżej publikujemy liniowe rozkłady jazdy pociągów ważne od 9 grudnia 2018 r.

 

 

Informacja za PKP Przewozy Regionalne