Spotkanie „Biznes Lubelskie” w Kraśniku. Jak osiągnąć sukces w biznesie?

Aktualności
Czcionka

Już 19 lipca o godz. 15:00 w Zajeździe & Restauracji Kmicic w Kraśniku (ul. Przemysłowa 24) odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Biznes Lubelskie”. Gościem specjalnym będzie Sylwia Gruchała, polska florecistka, czterokrotna olimpijka, dwukrotna medalistka olimpijska, która opowie o roli motywacji w biznesie.

Pierwsza odsłona cyklu „Biznes Lubelskie” to wyjątkowa inicjatywa skierowana do przedstawicieli małych, średnich i dużych firm z województwa lubelskiego.

Na uczestników czekają prelekcje dotyczące najnowszych i niezwykle ważnych zmian w podatkach VAT, PIT, CIT oraz RODO. Te kwestie przybliży uczestnikom najbliższego spotkania w Kraśniku prezes zarządu Uchman i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego - Maria Uchman. Przedsiębiorcy poznają także zasady negocjacji, mediacji i arbitrażu w biznesie o których opowie Aneta Biały z Lubelskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji KUL.

Przedsiębiorcy dowiedzą się także, na czym polega rola motywacji i jak osiągnąć sukces w biznesie. Opowie o tym znana florecistka, wielokrotne medalistka igrzysk olimpijskich i  mistrzostw świata Sylwia Gruchała.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona! Rejestracja do udziału w wydarzeniu odbywa się tutaj: http://invest.lubelskie.pl/pl/cykl-spotkan-biznes-lubelskie.

Spotkania z cyklu „Biznes Lubelskie” organizowane są przez Agencję Cumulus na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

Poniżej szczegółowy program.

15.00 - 15.30 Rejestracja uczestników

15.30 - 16.00 Biznes Lubelskie – współpraca na rzecz wzmocnienia eksportu i obsługi inwestorów - prowadzący Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

16.00 - 16.20 Negocjacje, mediacje i arbitraż w relacjach pomiędzy przedsiębiorcami - prelegent Aneta Biały (Mediator przy Sądzie Okręgowym w Lublinie, Mediator w Lubelskim Centrum Arbitrażu i Mediacji w Lublinie)

16.20 - 17.20 Rewolucja w przepisach w 2018 roku. Co przyniosą zmiany w JPK, CIT, VAT i RODO - prelegent Maria Uchman (doradca podatkowy, Uchman i Partnerzy Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego)

17.20 - 17.30 Przerwa kawowa

17.30 - 18.30 Rola motywacji w biznesie - prelegent Sylwia Gruchała

18.30 - 18.45 Konsultacje społeczne dotyczące weryfikacji potrzeb i oczekiwań w zakresie wspierania przedsiębiorczości. Pytania i dyskusja

18.45 – 19.30 Poczęstunek i networking