Pierwsze bilety na Galę MMA TFL 14 „Akpol Night” rozdane. Mamy dla Was jeszcze 3 wejściówki!

Aktualności
Czcionka

Już niespełna tydzień pozostał do kraśnickiej gali mieszanych sztuk walki TFL 14 "AKPOL NIGHT", która odbędzie się 16 czerwca w Kraśniku. Emocji z pewnością brakować nie będzie. Tym bardziej, że w klatce, choć tym razem nie w formule mma a w walkach bokserskich i taekwon-do, zobaczymy 3 kraśniczan. 3 bilety na to wydarzenie ufundowane przez organizatora już rozlosowaliśmy wśród naszych czytelników. Dla tych którzy chcieliby to widowisko zobaczyć na żywo mamy do rozdania jeszcze 3 bilety.

Jeżeli chodzi o reprezentantów gospodarzy podczas gali, to przypominamy, że będą to: Sebastian Kotwica, Oliwer Wojtaszek i Oskar Mikołajczak.

Sebastian Kotwica miał w Kraśniku powalczyć o pas organizacji TFL w kategorii piórkowej, ale niestety uniemożliwiła mu to kontuzja. By nie zwieść kraśnickich kibiców wejdzie jednak do klatki, ale zaprezentuje swoje umiejętności bokserskie. A rękawice skrzyżuje z z doświadczonym Brazylijczykiem Pilao Santana.

 

 

Oliwier i Oskar to młodzi, ale utytułowani już fighterzy. Pierwszy realizuje się w taekewn-do, jest zawodnikiem Kraśnickiej Akademii Taekwondo, aktualnym wicemistrzem Polski juniorów. Oskar to z kolei pięściarz, przedstawiciel Klubu Sportowego „Za Bramą”. To kilkukrotny mistrz okręgu lubelskiego juniorów, brązowy medalista Mistrzostw Polski. Na gali zaprezentują się odpowiednio w pojedynku taekwon-do i bokserskim.

 

Karta walk TFL 14 "AKPOL NIGHT"
Walka wieczoru:

70 kg: Hubert Szymajda vs Maikon Lopes

EXTRA FIGHT:

Boks: 66 kg. Sebastian Kotwica(Kraśnik) vs. Pilao Sanatana

Pozostałe:

77 kg : Cezary Oleksiejczuk vs Vadzim Yakshuk

70 kg : Krystian Blezień vs Maciej Kierzkowski

58 kg: Izabela Badurek vs Judyta Rymarzak

84 kg.: Wojciech Żuchnik vs Michał Guzik

77 kg.: Karol Michalak vs. Grzegorz Lipski

SEMI PRO MMA

93 kg : Jakub Ozga vs. Piotr Kostuch

70 kg: Filip Bątkowski vs Kamil Goral

66 kg: Patryk Kaczmarczyk vs Daniel Matuszek

61 kg: Kamil Giez (Kraśnik) vs Jacek Radzik

52 kg: Weronika Pietruszka vs. Magdalena Czaban

70 kg: Dominik Wydra vs. Daniel Nalepka

EXTRA FIGHT:

Boks: Oskar Mikołajczyk (Kraśnik) vs TBA

Taekwondo: Oliwier Wojtaszek(Kraśnik) vs. TBA

 

Konkurs!!!

I na koniec jeszcze kilka słów o konkursie. Pierwsze 3 wejściówki trafią do trojga naszych czytelników, którzy prawidłowo odpowiedzieli na konkursowe pytanie: Kogo pokonał Sebastian Kotwica podczas gali MMA TFL 11, która odbyła się w ubiegłym roku w Kraśniku? Prawidłowa odpowiedź to Brazylijczyk Guilherme Cadena Martins. Otrzymają je pan Łukasz z Warszawy oraz pani Ewelina z Kraśnika i pan Witek z Kraśnika.

Kolejne 3 wejściówki wylosujemy wśród tych, którzy odpowiedzą na pytanie:

Od jakiej dyscypliny swoją przygodę ze sportami walki zaczynali Adam Maciejewski i Sebastian Kotwica?

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do środy 13 czerwca. Prosimy je przesyłać na adres: kontakt@krasnik24.pl maila tytułując: Gala MMA – konkurs.

W mailu, oprócz odpowiedzi, prosimy podać także swoje imię i nazwisko oraz miejscowość w której mieszkacie.

 

Przypominamy, że bilety na to wydarzenie dostępne są w Holu Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku od pn. do pt. w godz. 19.00-20.00 oraz pod telefonem 788384111. Ilość miejsc ograniczona!!!