Muzyczna uczta na zakończenie pułkowego święta

Aktualności
Czcionka

Ciekawie zapowiada się tegoroczne święto 24 Pułku Ułanów. Oprócz typowych atrakcji jak pokazy ułańskie czy czołg Leopard na jego zakończenie zagrają dwie gwiazdy obecnego muzycznego rynku. Chodzi o Filipa Lato i zespół Sound’n’Grace.

Pułkowe święto to już stały element kraśnickiego kalendarza imprez. W tym roku będzie miał też muzyczny akcent. 24 czerwca w niedzielę, w kraśnickim amfiteatrze,  na scenie zaśpiewają bowiem zespół Sound’n’Grace i Filip Lato.

Będą to dwa oddzielne koncerty, ale połączy je pewnie piosenka "100", która stała się już przebojem granym przez wiele stacji radiowych z ponad 12 mln wyświetleń na Youtube.

 

Filipa Lato wiele osób kojarzy z muzycznych programów telewizyjnych, takich jak The Voice of Poland czy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Filip zwyciężył w ostatniej edycji tego programu a jego wykonanie piosenki "Sen o Warszawie” Czesława Niemena przeszło już do historii.

Sound’n’Grace to polski chór, wykonujący muzykę gospel, soul, R&B i funk. Śpiewają własne kompozycje, ale występują też gościnnie u innych wykonawców. Najbardziej znane to "Dach", "Nadzieja, "Możesz wszystko" czy wymienione już "100".  Mają na swoim koncie dwie płyty.

Wstęp na koncert będzie wolny.

Dobiegają także końca prace nad zorganizowaniem stref kibica podczas rozpoczynających się mistrzostw świata w piłce nożnej. Czy jedna z nich powstanie w kraśnickim amfiteatrze?