Miło szaleć, kiedy... Maturzyści z Zespołu Szkół nr 3 bawili się na studniówce. Foto, Wideo

Aktualności
Czcionka

„Są takie noce od innych łaskawsze, kiedy się wolno wygłupić, wolno powtarzać "nigdy" i "zawsze", wolno słowami się upić, tylko nie wolno tej nocy pod różą okraść, okłamać, oszukać, bo się już będzie odtąd na próżno bezsennej nocy tej szukać...” - tymi słowami wiersza Agnieszki Osieckiej pod tytułem „Szukam wiatru w polu” swoją studniówkową imprezę rozpoczęli tegoroczni maturzyści z kraśnickiego Zespołu Szkół nr 3.

- Są w życiu chwile, które przezywa się tylko raz. Z pewnością należy do nich ta, która odbywa się tradycyjnie na 100 dni przed maturą. Dziś jest wyjątkowy moment, taki który na pewno zapamiętacie do końca życia. Nie chodzi wcale o piękne suknie, makijaż, czy świetnie dobrany garnitur. Dziś zebrali się tutaj piękni i młodzi, a przede wszystkim bardzo dojrzali, dorośli ludzie świadomi tego, co was czeka za 100 dni. Życzę pomyślności, połamania piór i odwagi, która dodaje skrzydeł oraz pomaga zrealizować nawet najskrytsze marzenia – mówiła do maturzystów dyrektor szkoły Aneta Jabłońska-Ośka.

 

 

Życzenia, podziękowania dla uczniów, nauczycieli i rodziców złożył też wicestarosta kraśnicki Mariusz Socha, głos zabrała także przedstawicielka rodziców Agnieszka Kozak. O podziękowaniach nie zapomnieli również sami maturzyści. Powędrowały one m.in. do wicestarosty, dyrekcji szkoły, rodziców oraz nauczycieli, a w szczególności wychowawców: Grażyny Gąbki, Izabeli Mazur, Marka Soleckiego, Małgorzaty Kwiatkowskiej, Ewy Mariańskiej, Anny Szafran, Elżbiety Bernackiej, Haliny Chibowskiej, a także Wioletty Winnickiej, która przygotowała młodzież do zaprezentowania się do pierwszego tego wieczoru tańca.

Później był oczywiście tradycyjny polonez (zobaczyć możecie go na naszym filmiku) i w końcu zabawa do rana.

 

 

Maturzyści z Trójki bawili się w Rezydencji Sosnowa w Janowie Lubelskim. Zachęcali ich do niej zespół SK-1 oraz dj Rafi, a o uwiecznienie studniówki na zdjęciach i filmie zadbali FotoWojtaszek i Lukas Film.

 

 

To jak wyglądała studniówka maturzystów z kraśnickiego Zespołu Szkół nr 3, możecie zobaczyć na naszych zdjęciach.