Tydzień temu, 5 września, został otwarty drugi sklep sieci Lidl w Kraśniku. Z tej okazji ta firma ufundowała trzy kosze z produktami swoich marek. Żeby je wygrać trzeba prawidłowo odpowiedzieć na pytanie i mieć trochę szczęścia w losowaniu.

Zasady konkursu są następujące: trzeba prawidłowo odpowiedzieć na poniższe pytanie a wśród osób, które takie odpowiedzi nadeślą, rozlosujemy trzy kosze ufundowane przez firmę Lidl Polska.

Pytanie konkursowe jest następujące:

  1. Niedawno Lidl Polska oddał w ręce klientów nową aplikację ułatwiającą zakupy. Jak nazywa się ta aplikacja.
  2. A) Lidl Plus B) Lidl’n’shop C) Lidlowa skarbonka

Odpowiedzi prosimy przysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do wtorku 17.09.

art. promocyjny

 

Podwórko Talentów Nivea czynne jest już od jakiegoś czasu, ale właśnie dziś (środa 11.09) z udziałem władz miasta, powiatu ale przede wszystkim dzieci, nauczycieli, dyrekcji ze Szkoły Podstawowej nr 3 odbyło się jego oficjalnie otwarcie. Była to okazja do podziękowania osobom, które najbardziej aktywnie zaangażowały się w jej promocję.

Narodowe Czytanie zorganizowano po raz ósmy. Od początku odbywa się ono także w Kraśniku a angażuje się w nie coraz więcej grup. Dziś fragmenty polskich nowel czytali m.in. burmistrz Wojciech Wilk, przedstawiciele Kraśnickiego Towarzystwa Regionalnego czy służby mundurowe.

We środę po południu wojewoda Przemysław Czarnek wręczył samorządowcom z naszego powiatu symboliczne czeki na inwestycje związane z lokalnymi drogami na które z rządowego Funduszu Dróg Samorządowych dokłada 18,5 mln zł do złożonych przez powiat i gminy wniosków.

O tym, że dyrektor Centrum Kultury i Promocji Wojciech Gołoś siedzi na "gorącym fotelu" mówiło się od jakiegoś czasu. We środę burmistrz Wojciech Wilk odwołał go z funkcji, którą pełnił przez ostatnie cztery lata.

Więcej artykułów…