• Żabka
  • Leasing team

Rekordzista rozliczający się w kraśnickim Urzędzie Skarbowym w minionym roku zarobił prawie 30 mln zł. W porównaniu do roku ubiegłego można powiedzieć, że jest to milowy krok. W ubiegłym roku największy dochód, jaki uzyskał mieszkaniec naszego powiatu, był na poziomie niespełna 4 mln zł.

„Gdy ugrzęznę w swym ciele, ze świadomością Twej bliskości. Czy uwierzysz w me przebudzenie? Czy podasz mi dłoń, pomożesz wyjść...? Trudne wybory czekają Cię dziś... POSTARAJ SIĘ!" - to fragment utworu pt. „Szepty” kraśnickiego zespołu Maszyna. Słowa te dotyczą brata basisty zespołu - Michała Kasprzaka, który w 2005 roku uległ wypadkowi i od tej pory pozostaje w śpiączce, w stanie minimalnej świadomości. Trwa zbiórka środków na Cyber-Oko - urządzenie pomagające w komunikacji osobom w śpiączce i sparaliżowanym.

W dniach 10-13 sierpnia Urzędów po raz IV będzie gospodarzem oraz współorganizatorem XXI Ogólnopolskiego Zlotu Miłośników Astronomii OZMA 2017. W programie imprezy zaplanowano m.in. wykłady, prezentacje, wystawy oraz obserwacje astronomiczne. Będzie też pokazowy start rakiety.

Więcej artykułów…