Ogłoszenie

Ciężarówka w rowie, osobówka na latarni

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w poniedziałek 24 kwietnia. Jego powodem było najechanie ciężarowego Volvo na tył Opla.

W poniedziałek po godzinie 16.00 na numer alarmowy wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Stróży na skrzyżowaniu ulicy Malinowej i Kraśnickiej.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 60-letni kierujący z gminy Kraśnik kierując ciężarowym Volvo nie dostosował prędkości do warunków drogowych, i najechał na tył skręcającego w lewo Opla. Osobówką kierowała 40-letnia kobieta. - mówi mł. asp. Paweł Cieliczko z kraśnickiej komendy.

W wyniku zderzenia, osobówka uderzyła w latarnię i znak drogowy ostatecznie zatrzymując się w rowie. Ciężarowe Volvo z kolei przebiło się przez ogrodzenie pobliskiej posesji i wylądowało na boku. By wyciągnąć je z tego miejsca trzeba było wezwać Specjalistyczna Grupę Ratownictwa Technicznego z Komendy Miejskiej straży z Lublina.

Do szpitala została przewieziona kierująca Oplem. Kierowcy byli trzeźwi. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin.

 

Najnowsze ogłoszenia