Potrącony mężczyzna na przejściu

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Mocno pogorszyły się ostatnio warunki pogodowe. Zarówno kierowcy jak i piesi powinni bardziej uważać na drogach, by nie dochodziło do sytuacji, która miała miejsce w nocy 30 września.

Dyżurny kraśnickiej policji we środę przed północą otrzymał  informację o zdarzeniu drogowym  w Kraśniku na ulicy Urzędowskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Fordem Galaxy nie zauważył młodego mężczyzny przechodzącego przez przejście oddzielone wysepką. Kierowca nie zdążył zahamować i potrącił 20-latka.

- Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Kierujący pojazdem, 34-letni mieszkaniec Kraśnika był trzeźwy. Teraz policjanci szczegółowo wyjaśnią okoliczności wypadku w prowadzonym postępowaniu przygotowawczym. - informuje młodszy aspirant Paweł Cieliczko z kraśnickiej komendy.

- Apelujemy do kierowców o zachowanie większej ostrożności na drodze szczególnie w rejonie przejść dla pieszych, przypominamy że jesienna aura przyniosła ze sobą pogorszenie warunków za sprawą opadów deszczu, które znacząco wydłużają drogę hamowania. - apelują policjanci.