Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w poniedziałek 26.10 na skrzyżowaniu al. 1000-lecia i ul. Św. Faustyny w Kraśniku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu mercedesowi. Jak się okazało, jeden z kierowców miał niemal promil alkoholu w organizmie.

Wczoraj na terenie miasta Kraśnik oszuści dzwoniąc do starszych osób próbowali wyłudzić od nich pieniądze metodą „na policjanta”. W większości przypadków rozmówcy zorientowali się że to naciągacze, jednak w jednym przypadku 74-letnia kobieta omal nie straciła 40 tysięcy złotych. Czujność pracowników banku i poczty oraz współdziałanie z policją w ostatniej chwili uchroniło kobietę przed utratą oszczędności.

Mocno pogorszyły się ostatnio warunki pogodowe. Zarówno kierowcy jak i piesi powinni bardziej uważać na drogach, by nie dochodziło do sytuacji, która miała miejsce w nocy 30 września.

Komenda Powiatowa Policji w Kraśniku poszukuje właściciela odnalezionego niedawno roweru. To rower typu "góral". Właściciel proszony jest o kontakt z dzielnicowym aspirantem sztabowym Krzysztofem Blatem pod numerem telefonu 734 402 476.

W poniedziałek 15 września policjanci z komisariatu w Annopolu zatrzymali 20-letniego sprawcę szeregu kradzieży z włamaniem na terenie gminy Annopol. Pokrzywdzeni na skutek działań włamywacza wyliczyli straty na łączną wartość niemal 10 tysięcy złotych.

W czwartek wieczorem (08.10.2020 r.) policjanci z Kraśnika interweniowali w związku ze zgłoszeniem kierowcy białoruskiego tira. Powiadomił, że słyszy odgłosy w naczepie. Jak się okazało wewnątrz znajdował się obywatel Afganistanu, który ukrywał się między ładunkiem puszek groszku.

W miniony weekend odbyła się szczególna uroczystość dla państwa Pawła i Patrycji Bartników. Wzięli ślub. Dzień ten na długo zapamiętają jednak też z innego powodu. W czasie wesela pan młody, który jest strażakiem w OSP KSRG Liśnik Duży, i jego koledzy z jednostki uczestniczący w zabawie ruszyli gasić pożar. O zdarzeniu tym jako pierwszy napisał portal Lublin112, a materiał na ten temat zrobiła już między innymi telewizja Polsat.

Więcej artykułów…