Dziś po godzinie 8.00 w Słodkowie Drugim doszło do poważnego wypadku. Zderzyła się ciężarówka z osobowym seatem. Poważne obrażenia odniósł 9-latek, którego mimo reanimacji na miejscu nie udało się uratować.

Ofiarą oszustów padła 41-letnia mieszkanka powiatu kraśnickiego. Kobieta za namową rzekomego pracownika banku zainstalowała program do zdalnego sterowania komputerem. Tym sposobem oszust zaciągnął na jej dane pożyczkę. Kobieta straciła ponad 37 tysięcy złotych.

Długo zapamięta swoją świąteczną wizytę w kraśnickim Szpitalnym Oddziale Ratunkowym 25-latek z gminy Zakrzówek, którego żona przywiozła z bólem głowy. Wizyta skończyła się interwencją policji, zdemolowanymi szpitalnych drzwiach i zatrzymaniem. Mężczyzna usłyszał już osiem zarzutów, a Sąd Rejonowy w Kraśniku do czasu wyjaśnienia sprawy wczoraj zastosował wobec niego dozór Policji.

Policjanci z Kraśnika i KWP w Lublinie namierzyli byłego mordercę, który groził śmiercią matce swojej byłej partnerki, którą 2 lat temu pozbawił życia. Gdy 41-letni obywatel Macedonii, po wyjściu z więzienia i zmianie nazwiska pojawił się w Polsce został zatrzymany przez policjantów i doprowadzony do kraśnickiej prokuratury. Wczoraj został tymczasowo aresztowany.

Starszy mężczyzna włamał się do jednej z piwnic i ukradł m.in. elektronarzędzia. Chciał z nich wyciągnąć fragmenty metali kolorowych by je potem sprzedać. Same narzędzia jednak przedstawiały znacznie wyższą wartość niż metale, głównie miedź, które można by spieniężyć.

37-letnia mieszkanka Kraśnika kilkukrotnie przekonała się, że przy transakcjach w Internecie trzeba zachować szczególną ostrożność. Jak ważny w tym wszystkim jest kod CVV i indywidualny numer na naszych kartach bankowych ukazuje ilość prób wyłudzenia tego typu danych.

Kraśniccy kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu biłgorajskiego, którzy m.in. w naszym mieście kradli markowe alkohole i perfumy. Straty wyliczono na ponad siedem tysięcy złotych. Teraz mężczyźni odpowiedzą przed sądem, a jeden z nich w warunkach recydywy.

Do groźnego wypadku doszło w sobotę 27 marca wieczorem w Polichnie Czwartej na drodze krajowej numer 19. Podróżujący alfa romeo dwaj młodzi mężczyźni najpierw spowodowali kolizję z jadącym z naprzeciwka audi, a następnie uciekając dachowali kończąc jazdę w przydrożnym rowie. Z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Dziś około południa doszło do poważnego wypadku na wyjeździe z Kraśnika w kierunku Janowa. Czołowy zderzyły się dwa samochody osobowe a 5 osób trafiło do szpitala.

Więcej artykułów…