Ogłoszenie

V Charytatywny Turniej w Siatkonogę. Ruszają licytacje fantów!

Pozostałe dyscypliny
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już za kilka dni, w sobotę 17 grudnia, czeka nas w Kraśniku rywalizacja w ramach V Charytatywnego Turnieju w Siatkonogę. Pieniądze na wskazane cele charytatywne zbierane będą między innymi dzięki licytacji ciekawych fantów. Licytacje właśnie ruszają, a jedną z rzeczy które można kupić jest koszulka reprezentanta Polski Damiana Szymańskiego z meczu Polska - Arabia Saudyjska podczas Mistrzostw Świata w Katarze.

Licytacje prowadzone są na facebookowym profilu pomysłodawcy i jednego z organizatorów imprezy Daniela Szewca https://www.facebook.com/daniel.szewc.9. Sukcesywnie będą się tam pojawiać kolejne ciekawe sportowe, i nie tylko, fanty i gadżety. Na początek są to koszulki Damiana Szymańskiego, wspomniany już reprezentacyjny trykot z katarskiego mundialu, ale też klubowe z AEK Ateny. Oprócz tego powalczyć będzie można o między innymi o piłki z autografami „Szychy”, meczową koszulkę piłkarki ręcznej Joanny Szarawagi z MKS Lublin, koszulkę Diego i inne pamiątki przekazane przez Cracovię Kraków, piłkę z autografami zawodników i karty pamiątkowe od Pogoni Szczecin, koszulkę Rafała Króla i inne pamiątki z Motoru Lublin itd.

Wygrywa najwyższa kwota. Licytacje w komentarzach pod poszczególnymi postami z fantami. Jeśli ktoś chciałby licytować, ale chce pozostać anonimowy, organizatorzy proszą o kontakt. Finał licytacji podczas turnieju około godziny 13:00. Zwycięzcy poszczególnych licytacji wpłacać będą na konto Rady Rodziców SP 5 (nr konta 89 1020 3235 0000 5802 0129 5716 z dopiskiem V Charytatywny Turniej w Siatkonogę) lub do puszki podczas turnieju.

Organizatorami turnieju są Szkoła Podstawowa nr 5 w Kraśniku, Kraśnickie Stowarzyszenie Sportowe Bebek Jedynka oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy wsparciu Miasta Kraśnik. Patronat nad wydarzeniem objął Wojciech Wilk - Burmistrz Miasta Kraśnik. Turniej odbędzie się 17.12.2022 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 (Kraśnik, ul. ks. Popiełuszki 1). Start o godz. 9:00.

W tym roku w ramach turnieju prowadzona jest zbiórka środków na leczenie i rehabilitację małego Olka Polaka z wrodzoną wadą serca, na rzecz podopiecznych kraśnickiego Domu Dziecka, a także na sprzęt komputerowy dla jednego z uczniów SP5.

Oprócz środków z licytacji na wspomniane cele charytatywne przekazane zostanie wpisowe od drużyn oraz dobrowolne datki od sponsorów.

 

Drużyny biorące udział w zawodach regulamin i karty zgłoszeniowe mogą pobrać tutaj.

 

 

Najnowsze ogłoszenia