Tomasz Pędrak z główną nagrodą lipcowej edycji akcji Kraśnik w Formie

Pozostałe dyscypliny
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Dzisiaj odbyło się podsumowanie i losowanie nagród w ramach lipcowej edycji akcji Kraśnik w Formie. Tym razem biegając, chodząc lub jeżdżąc na rowerze, a przy tym rejestrując swoje treningi za pośrednictwem aplikacji Endomondo, o swoją kondycję fizyczną dbało 232 kraśniczan.

Uczestnicy akcji łącznie trenowali przez prawie 4200 godzin pokonując w tym czasie 46 578 km i spalili około 2 mln kalorii.

- Konkursowe kryteria, czyli 100 km na nogach lub 300 km na rowerze spełniło tym razem 96 osób. Sześcioro spośród nich wypełniło oba kryteria jednocześnie, a byli to: Paweł Biskup, Artur Antoniuk, Andrzej Łukasik, Tomasz Pędrak, Magdalena Pyzik i Jacek Zając – podsumował trzecią edycje akcji podczas losowania nagród Piotr Członka z referatu sportu UM Kraśnik.

Najwięcej kilometrów na nogach – 427 km - zrobiła biegaczka Ewa Surdacka, a najwięcej kilometrów rowerem – 1550 – Łukasz Rak.

Losowanie nagród odbyło się pod czujnymi oczami wspomnianego już Piotra Członki i burmistrza Wojciecha Wilka. A dokonał go Aleksander.

Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Tomasza Pędraka (1000 zł), Pawła Biskupa (500 zł) oraz Pawła Pietronia (300 zł).

Do osób które spełniły konkursowe kryteria trafią koszulki akcji.

- Akcja trwa, bawimy się dalej w sierpniu. Zapraszam już na losowanie we wrześniu. Wszystko co dobre się kończy. Kończą się wakacje w sierpniu, my też kończymy akcję Kraśnik w Formie, więc losowanie wrześniowe będzie pewnego rodzaju podsumowaniem akcji – zapowiedział burmistrz Wilk, zachęcając do chodzenia, biegania i jeżdżenia na rowerze.

Zapis wideo z losowania nagród możecie zobaczyć poniżej.