Wysoka wygrana młodzików UKS Biało-Czarni z MKS Start II Lublin

Pozostałe dyscypliny

W środę 11 grudnia w Hali Sportowej w Lublinie odbył się rewanżowy mecz pomiędzy UKS Biało-Czarni Kraśnik a MKS START S.A II Lublin o Puchar Nadziei Olimpijskich w Koszykówce kategorii U-14 M pod Honorowym Patronatem Jarosława Stawiarskiego Marszałka Województwa Lubelskiego. Kraśniczanie wysoko pokonali swoich rywali.

Już w pierwszej kwarcie podopieczni trenera Pawła Biskupa pokazali kto będzie dyktował warunki gry. Wygrali tę partie gładko 21 : 3. Także w kolejnej nie dali dojść do głosu gospodarzom i wygrali ją 17 : 2.

W 3. i 4. kwarcie obraz gdy się nie zmienił i Biało-Czarni do swojego dorobku dołożyli jeszcze 46 punktów pozwalając rywalom zdobyć ich tylko 6.

MKS Start II Lublin - UKS Biało-Czarni 11:84

Skład drużyny: Janiec Marcel 8 pkt., Ksiądz Szymon, Rajzyngier Bartosz 5 pkt., Bieniek Maciej 11 pkt., Szot Wojciech 27 pkt., Wiciński Łukasz 7 pkt., Koper Jakub 2 pkt., Wróbel Mateusz 16 pkt., Przywara Przemysław 2 pkt., Łoszak Filip, Młynarski Kacper, Ludian Tymon 8 pkt., Kowalski Karol 6 pkt. Trener Paweł Biskup