Wygrana kadetów UKS Biało-Czarni Kraśnik na początek koszykarskiego sezonu

Pozostałe dyscypliny

W niedzielę 14.10.2018 r. w Kraśniku koszykarskie rozgrywki w nowym sezonie zainaugurowali kadeci UKS Biało Czarni-Kraśnik. Podopieczni trenerów Wojciecha Kowalskiego oraz Piotra Kozłowskiego w hali sportowej przy PSP nr 2 zmierzyli się z drużyną Stowarzyszenia Hooplife Basketball Lublin.

Od początku spotkania widać było u obydwu drużyn, że to pierwszy mecz w sezonie. Było trochę niedokładności, niepotrzebne straty i rzuty z nieprzygotowanych pozycji. Drużyna gospodarzy jako pierwsza wyszła na prowadzenie i uspokoiła grę, a pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 12:8. Druga odsłona meczu to już wyraźna dominacja kraśniczan i prowadzenie 30:17 na półmetku rywalizacji.

W trzeciej kwarcie lublinianie zaczęli bronić strefą i odrabiać straty. Ostatnia część spotkania to jednak pełna koncentracja zespołu gospodarzy, mądre akcje w ataku i mocna obrona, a w konsekwencji zasłużone zwycięstwo.

UKS Biało Czarni-Kraśnik - Stowarzyszenia Hooplife Basketball Lublin 58:45

UKS Biało Czarni Kraśnik: Magdziak - 18, Kłyszewski - 10, Grządka - 8, Kozłowski - 8, Chęć - 8, Wójtowicz - 3, Biskup - 2, Kanior - 1, Wnuk, Stasiuk, Miśkiewicz