Łucznictwo. W Radzyniu drugi, w klasyfikacji ligowej pierwszy

Pozostałe dyscypliny
Czcionka

Kolejny turniej Łuczniczej Ligi Wschód za nami. Specjaliści od umieszczania strzał w tarczach i przestrzennych celach, a wśród nich Andrzej Trynkiewicz, rywalizowali w Radzyniu Podlaskim. Kraśniczanin po raz kolejny nie zawiódł i stanął na podium.

Uczestnicy I Turnieju Łucznictwa Tradycyjnego o Puchar Białego Niedźwiedzia, czyli V rundy Łuczniczej Ligi Wschód, która odbył się 7 lipca, gościli w Radzyniu Podlaskim. Rywalizowano na terenie dawnej posiadłości rodziny Potockich.


Zobacz też:
I Kraśnicki Dziecięco – Młodzieżowy TurniejŁuczniczy
Wystrzelał pierwsze miejsce w 4. zawodach Łuczniczej Ligi Wschód
Strzelał ligowo i o góralski kapelusz


Tym razem nasz kraśnicki łucznik występujący w kategorii łuku tradycyjnego z półką zajął 2. miejsce. Wygrał Dariusz Wojniak, a 3. miejsce na podium zajął Daniel Oleksiuk. Andrzej Trynkiewicz po 5 turniejach z przewagą 40 punktów nadal przewodzi klasyfikacji tegorocznej Łuczniczej Ligi Wschód.

Przypominamy równocześnie, że już w najbliższą sobotę w Kraśniku w łuczniczym fachu sprawdzić będą mogli się dzieci i młodzież. Więcej o turnieju organizowanym przez MOSiR we współpracy z Lubelską Grupa Łuczniczą i Andrzejem Trynkiewiczem przeczytacie tutaj.