Złota Piątka Kraśnickiego Sportu 2016. Wybierzemy najpopularniejszego sportowca powiatu kraśnickiego

Pozostałe dyscypliny
Czcionka

Już w styczniu zaprosimy was do tego, byście wybrali Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Kraśnickiego 2016 roku. Plebiscyt pod hasłem "Złota Piątka Kraśnickiego Sportu" nasza redakcja (wydawca gazet Głos Kraśnicki, Goniec Gazeta Powiatowa i portalu www.krasnik24.pl) organizuje wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Kraśniku.

Informacje o plebiscycie zostały już rozesłane do klubów sportowych. To one i organizatorzy plebiscytu do 9 stycznia 2017 r. mają prawo zgłaszania kandydatów. Głosowanie rozpocznie się 16 stycznia 2017 r. Swój głos będzie można oddać przez miesiąc na stronie internetowej Starostwa, poprzez profil facebookowy Starostwa, a także za pośrednictwem kuponów drukowanych w gazetach Głos Kraśnicki i Goniec Gazeta Powiatowa.


Zobacz też:
Starosta nagrodził zawodników, trenerów i działaczy. Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca wygrał Mikołaj Kuśmierczyk. Foto


Wyniki głosowania poznamy w lutym 2017 r. Na zwycięzców plebiscytu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Ubiegłoroczny plebiscyt zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku zdominowali przedstawiciele sportów walki. Jak będzie tym razem? 

 

Szczegóły - regulamin konkursu i kartę zgłoszenia zawodnika - odnaleźć można tutaj.

 

Na zdjęciu kilkoro z ubiegłorocznych kandydatów podczas ogłoszenia wyników plebiscytu ze starostą Andrzejem Majem, przewodniczącym Rady Powiatu Zbigniewem Gawdzikiem oraz członkiem zarządu powiatu Janem Koziołem. foto Grzegorz Jankowski