Pod tym względem tegoroczny ligowy sezon łuczniczy był bardzo nudny, bo jeśli nie wygrał, to był na 2. miejscu, ale oczywiście życzymy sobie kolejnych tak nudny sezonów w jego wykonaniu. Andrzej Trynkiewicz, bo o nim mowa, wygrał finałowy turniej potwierdzając swoją dominację i został mistrzem tegorocznego sezonu Ligi Lubelskiej 3D.

21 września 2019 r w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kraśniku odbył się Wieczór Koszykówki podczas którego rozegrany został Mecz Międzypokoleniowy. Jej uczestników pod względem wieku dzieliła różnica nawet 25 lat. Cała impreza została zorganizowana pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Kraśnik Wojciecha Wilka.

Przed tygodniem (15.11.2019 r.) w Ludwinie w Powiecie Łęczyńskim odbył się Drużynowy Finał Mistrzostw Województwa Dziewcząt w badmintonie. Doskonale zaprezentowały się podczas niego Aleksandra Brzezińska i Natalia Dobiecka ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza w Kraśniku.

Przed tygodniem, 12 października, na terenie Leśnego Ośrodka Edukacyjnego im. red. A. Zalewskiego w Jedlni-Letnisko (powiat radomski) odbył się kolejny turniej łuczniczy 3D zorganizowany przez Lubelską Grupę Łuczniczą i Dzikich Łuczników. Także tym razem bezkonkurencyjny w swojej kategorii okazał się podczas niego kraśniczanin Andrzej Trynkiewicz.