Ogłoszenie

Pluciński i Siewierski najlepsi w kraśnickim Maraton ATOL BIKE MTB. Foto

Kolarstwo
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Tak jak zapowiadaliśmy dzisiaj w Kraśniku odbywa się Maraton ATOL BIKE MTB. Organizatorzy przygotowali dla uczestników trasy o dwóch długościach: Profi - 60 km i Mini - 30 - km. Był też przejazd dla najmłodszych adeptów kolarstwa.

W kategorii Profi najszybszy był Oskar Pluciński z Lublina (ERKADO RACING TEAM Kraśnik, czas 02:00:45). Drugi na metę dotarł Szymon Skrzypczak z Lublina (BARAN CYCLING TEAM, czas 02:01:18), a trzeci był radomianin Paweł Bukalski (BARAN CYCLING TEAM, czas 02:01:21).

Spośród kolarzy z naszego terenu najlepiej wypadł kraśniczanin Artur Antoniuk (BARAN CYCLING TEAM, czas 02:22:20), który był 15. w klasyfikacji open. Wynik tym bardziej godny zauważenia, że jak wczoraj informowaliśmy Artur w sobotę startował w triathlonie w Sandomierzu. Czasu na regenerację sił miał więc niewiele.

W wyścigu Mini najlepszy okazał się natomiast Tomek Siewierski z Lublina (Bike Boys Rock Machine Lublin), który trasę pokonał w 1 godzinę 1 minute i 35 sekund. Drugie miejsce zajął Michał Kamiński (AK-Sped Biała Podlaska, czas 1:01:55), a trzeci był Robert Sawa z Turka (Auto MiK TEAM Łęczna, czas 01:01:56).

 

 

Jeżeli chodzi o naszych kolarzy na 30 km dystansie, to w pierwszej dziesiątce dojechało ich aż 3. Jako 7. w kategorii open metę przekroczył Kamil Rolla z Urzędowa (ERKADO RACING TEAM, czas 01:04:23), 8. był kraśniczanin Jerzy Rostek (ERKADO RACING TEAM, czas 01:05:15), a 9. Mateusz Jacniacki z Urzędowa (ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK, czas 01:05:16).

 

Pełne wyniki kraśnickiego ATOL BIKE MTB odnajdziecie na stronie protimer.pl 

 

Na zdjęciu na górze tekstu kraśniczanie Wojciech Słotwiński (po prawej) i Tymoteusz Kubik 

Naszą fotogalerię z dzisiejszych zawodów odnajdziecie tutaj.

Najnowsze ogłoszenia