Ogłoszenie

Już za tydzień III edycja kraśnickiego Nutrend Cross Duathlonu

Kolarstwo
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

{datsopic:16483 left} Nutrend Cross Duathlon to cyklu zawodów rowerowo-biegowych, których organizatorem jest kraśnicka Fundacja Baran Cycling. W ubiegłym roku odbyły się dwie ich odsłony, w Kraśniku i w Annopolu. Tym razem planowane są już trzy, bo do dwóch wspomnianych miast jako trzecie miejsce, w którym zawody się odbędą, dołącza Biłgoraj. Początek jednak, już w następną niedzielę, 28 czerwca, w Kraśniku.

 

Nutrend Cross Duathlon to ogólnodostępna impreza rowerowa i biegowa. Prawo udziału w niej mają osoby nie posiadające licencji sportowych, jak również zawodnicy z licencjami. Zabrania się jedynie udziału w Nutrend Cross Duathlon zawodnikom odbywającym karę zawieszenia przez Polski Związek Kolarski i inne związki sportowe. Prawo startu w zawodach mają osoby, które najpóźniej w dniu zawodów ukończyły 16 lat i, jeżeli są niepełnoletnie, okażą w biurze zawodów zgodę opiekuna prawnego na udział w zawodach.{datsopic:16481 right}

Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest: wypełnienie karty zgłoszeniowej (w Biurze Zawodów Cross Duathlon lub poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej), własnoręcznie i czytelne podpisanie deklaracji udziału w Nutrend Cross Duathlon wraz z oświadczeniem (treść oświadczenia w regulaminie zawodów) oraz dokonanie opłaty startowej. Ta wynosi odpowiednio: 40 zł ? przelewem na konto organizatora za jedną edycję, 80 zł ? przelewem na konto organizatora za dwie edycje, 100 zł ? przelewem na konto organizatora za trzy edycje lub 60 zł ? płatne w dniu zawodów w Biurze Zawodów za jedną edycję.\

 


{datsopic:16494 left}Zobacz też:

Annopolski Nutrend Cross Duathlon wygrał Mateusz Tylek FOTO 

Biegali, jeździli czyli kolejny Nutrend Cross Duathlon za nami 

Kraśnicki Nutrend Cross Duatlon za nami. Wygrał Damian Kowalczyk FOTO 


 

Do całkowitej rejestracji niezbędne jest stawienie się w Biurze Zawodów, nie wystarczy samo uiszczenie opłaty startowej przelewem. W przeciwnym wypadku zawodnik nie zostanie umieszczony w wynikach.

Każdy uczestnik Nutrend Cross Duathlon jest zobowiązany do jazdy na sprawnym rowerze w kasku sztywnym. Uczestnicy Nutrend Cross Duathlon będą do pokonania mieli najpierw 5 km biegu, później 20 km na rowerze (MTB), a na zakończenie 2.5 km biegu. Trasy biegowe i rowerowe będą oznaczone za pomocą tabliczek kierunkowych oraz taśm foliowych. Start, meta zawodów oraz strefa przesiadek na i z rowerów zlokalizowana będzie na stadionie kraśnickiego MOSiR (przy ul. Żwirki i Wigury 2).

 {datsopic:16600 right}

Orientacyjny program zawodów w Kraśniku 28 czerwca

godz. 8:30 ? 10:30 ? zapisy w Biurze Zawodów

godz. 10:45 ? ustawianie zawodników w sektorze startowym, odprawa techniczna

godz. 11:00 ? start

godz. 14:00 ? 16:00 ? dekoracje zwycięzców, zakończenia zawodów

 

Szczegółowy regulamin zawodów można odnaleźć tutaj.

 

W naszej fotogalerii do obejrzenia zdjęcia z ubiegłorocznych NCD w Kraśniku (z niego też pochodza zdjęcia zamieszone przy tej informacji) i Annopolu.

Najnowsze ogłoszenia