Ogłoszenie

Gm. Wilkołaz. Już w najbliższą niedzielę kolarze pojadą ku czci Józefa Kloca

Kolarstwo
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

kolarze_memorial_wilkolaz_BUB_3936
Wilkołaski memoriał to ciekawy sprawdzian zarówno dla zawodników jak i amatorów. foto PB
Już w najbliższą niedzielę (21 czerwca) w Wilkołazie odbędzie się kolejna, XXXV już, edycja Memoriału Kolarskiego im. Józefa Kloca. W programie tradycyjnie znalazły się wyścigi na kilku dystansach oraz w kilku kategoriach wiekowych. Na zakończenie zaś zaplanowano przejazd pod hasłem ?Rowerem po zdrowie?, do którego organizatorzy zachęcają wszystkich mieszkańców Gminy Wilkołaz, jak również powiatu kraśnickiego oraz ?Rowerem do pożaru?, czyli przejazd dla strażaków.

 

 

Wspomniany memoriał kolarski to cykliczna impreza, której celem jest oddanie hołdu tragicznie zmarłemu kolarzowi LZS Wilkołaz Józefowi Klocowi. Impreza ponadto popularyzuje kolarstwo jako czynną formę wypoczynku w środowisku wiejskim oraz zachęca do czynnego uprawiania tego właśnie sportu.

Pierwszy wyścig rozpocznie się już o godz. 9.35. Start i meta tradycyjnie zlokalizowane zostaną w Wilkołazie III tuż nieopodal Domu Wiejskiego, gdzie od godz. 8.30 przyjmowane będą zapisy uczestników.

Organizatorami tegorocznego Memoriału Kolarskiego są: Klub Sportowy ?Unia Wilkołaz?, Urząd Gminy Wilkołaz oraz Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

Najnowsze ogłoszenia