Ogłoszenie

II edycja Bicykliady za nami. FOTO

Kolarstwo
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

{datsopic:30742 left} Już po raz drugi, ale tym razem w Dzierzkowicach, na zaproszenie Fundacji Baran Cycling oraz kraśnickiego Starostwa Powiatowego i Gminy Dzierzkowice spotkali się miłośnicy turystyki rowerowej. W II edycji Bicykliady, która odbyła się dzisiaj (7 czerwca) udział wzięła ponad setka osób.

 

Organizatorzy zaproponowali uczestnikom do wyboru trzy różne trasy, o różnym stopniu trudności: Mega (36 km), Fun (16 km) i Family (6 km). Start i meta wszystkich zlokalizowane były w Dzierzkowicach Rynku, tuż obok odbywającego się tam także dzisiaj Pikniku Rodzinnego z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.{datsopic:30764 right}

 


Zobacz też:

Bicykliada, czyli rowerowy piknik za nami. FOTORELACJA 


  

- Była to już druga edycja Bicykliady. W tym roku na trasy przez nas zaproponowane wyruszyło 116 uczestników. Każdy mógł wybrać tę najbardziej dostosowaną do swoich możliwości. Wszyscy dojechali do mety w dobrych humorach, nikomu nic się nie stało. Oby tak dalej - mówi Grzegorz Baran, prezes fundacji Baran Cycling.

Podobnie jak w ubiegłym roku także i w tym impreza miała nie tylko turystyczno-rekreacyjny, ale także charytatywny wymiar.

{datsopic:30811 left}- Tym razem podczas Bicykliady odbył się finał akcji "Jedziemy dla Amelki". Zbieraliśmy w jej ramach pieniążki na rehabilitację dziewczynki z niepełnosprawnością. Udało nam się zebrać na ten cel prawie 2 tys. zł - informuje Grzegorz Baran.

Patronat nad zbiórką sprawował starosta Andrzej Maj.

Kolejna Bicykliada już za rok.

 

Zdjęcia z II edycji Bicykliady można obejrzeć klikając tutaj lub na jedno ze zdjęć dołączonych do informacji.  

Najnowsze ogłoszenia