Ogłoszenie

Urodzeni by walczyć, czyli kraśnicki Maraton MTB już w niedzielę

Kolarstwo
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

MTB_plakatW ramach Dni Kraśnika sprawdzali się przede wszystkim specjaliści od kolarstwa szosowego. Teraz czas na tych, którzy wolą jeździć w terenie. Już w najbliższą niedzielę, 24 sierpnia, w Kraśniku w ramach cyklu ?Urodzeni by walczyć? odbędzie się Maraton MTB.

 

Organizatorem imprezy jest MKS Start Lublin, a wspierają go Urząd Miasta Kraśnik, Klub Sportowy Racing Team Kraśnik oraz Okręgowy Związek Kolarski w Lublinie.

?Maraton MTB 2014 Urodzeni by walczyć? rozegrany zostanie na dystansach Mini (36 km) i Profi (72 km) oraz na trasach dla dzieci (od 50 do 200 m).

Impreza ma charakter otwarty. Prawo startu w maratonie mają osoby: które ukończyły 18 lat, w przedziale wieku 16-18 lat za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego (podpis na formularzu zgłoszeniowym w Biurze Zawodów lub dostarczenie stosownego oświadczenia), poniżej 16 lat za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego lub też osoby sprawującej opiekę posiadającej stosowne zgody rodziców/opiekunów oraz jego stałą obecnością na imprezie w czasie trwania maratonu, dzieci w wieku od 2 do 12 lat tylko na specjalnie wyznaczonej trasie w wyścigach przeznaczonych dla nich.

Do uczestnictwa w zawodach dopuszcza się wyłącznie osoby posiadające dobry stan zdrowia, nie posiadające przeciwwskazań medycznych do uczestnictwa w zawodach. Ten fakt uczestnik potwierdzi własnoręcznym podpisem na formularzu zgłoszeniowym.

Start maratonu w kategorii Profi przewidziany jest na godzinę 11.40, a pięć minut później na trasę wyjadą zawodnicy w kategorii MINI. Od 11:50 rozpoczną się zawody dla dzieci.

Biuro zawodów, start i meta zlokalizowane będą na placu za Centrum Kultury i Promocji.

 

Szczegółowe informacje na temat imprezy można odnaleźć tutaj.

Najnowsze ogłoszenia