Ogłoszenie

Już jutro BICYKLIADA, czyli wielkie rowerowe święto w Kraśniku

Kolarstwo
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

rower1_sxc
foto sxc.hu
Jeździsz rowerem, masz żyłkę turysty, chcesz spędzić czas w miłym gronie, a przy okazji może wesprzeć także charytatywny cel? Musisz wziąć udział w Bicykliadzie, którą już jutro, w sobotę 31 maja, organizują wspólnie Fundacja Baran Cycling i Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

 

Impreza pomyślana jest jako wielki rajd rowerowy. Każdy z uczestników będzie mógł sprawdzić się podczas niej pod względem sportowym i kondycyjnym. Wyznaczone trasy pokazywać będą walory turystyczne naszego powiatu, jako terenu idealnego do uprawiania szeroko rozumianej turystyki rowerowej.

Organizatorzy przygotowali dwie trasy do wyboru. Family ? na dystansie 5 km, przeznaczona dla najmłodszych uczestników jadących w asyście opiekunów, oraz Fan ? na dystansie 20 km dla amatorów turystyki rowerowej. W obu przypadkach start i meta zlokalizowane będą przy Zespole Szkół nr 3 (ul. Słowackiego). Tutaj też zaplanowany jest piknik integracyjny.

Podczas pikniku podsumowana będzie zbiórka funduszy na rower dla chłopca z zespołem Downa. Patronat nad nią objął starosta kraśnicki Andrzej Maj. A odbywa się ona w postaci dobrowolnych datków do oficjalnych skarbonek oraz wpłat na konto Fundacji z dopiskiem ? Rower dla Iwo?.

Skarbonki do których można wrzucać datki znajdują się w wielu miejscach na terenie powiatu kraśnickiego, między innymi w gminnych bibliotekach, a także w różnych miejscach w Kraśniku. Między innymi w księgarniach Avalon, sklepach sportowych, sklepach spożywczych, różnych firmach.

Wpłaty dokonywać można również na konto Fundacji. Numer konta do wpłat: 64 1240 2395 1111 0010 5722 4065. W tytule przelewu wpisujemy: Rower dla Iwo, a jako adresata datku: Fundacja Baran Cycling, ul. Sienkiewicza 2 B, 23-210 Kraśnik.

Zgłoszenia do imprezę można pobrać tutaj, a następnie przynieść je już wypełnione na miejsce startu Bicykliady, lub wypełnić je już na miejscu. Biuro zawodów otwarte będzie w godzinach 14.00 ? 15.00. Start rajdów zaplanowany jest na godzinę 15.30, a podsumowanie na 17.00.

Najnowsze ogłoszenia