To byłą pierwsza tego typu impreza w Kraśniku. Na jej starcie stanęli wszyscy ci, którzy uważali, że mogą powalczyć o miano "Silnej nogi" w sprinterskich zawodach kolarskich. Odbyły się one na łączniku pomiędzy ulicą Konopnickiej i Granicznej.

Bike Team Kraśnik zaprasza na Rodzinny Rajd Rowerowy "Przywitanie lata", który odbędzie się w niedzielę 5 lipca. Zapisy trwają do czwartku 2 lipca.  Partnerem wydarzenia jest Województwo Lubelskie, a honorowy patronat objął Marszałek Województwa Lubelskiego. Impreza odbędzie się przy współpracy MOSiR i Miasta Kraśnik.

Ponad trzystu startujących na różnych dystansach i kategoriach wiekowych w niedzielę 8 września przejechało malowniczymi trasami naszego powiatu w VI Ogólnopolskim Maratonie ATOL BIKE MTB. Najlepsi wyjechali z pucharami Ministra Sportu i Turystyki.

Wczoraj kraśnicki Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprosił mieszkańców do udziału w Familijnym Rajdzie Rowerowym. W jego 15. już edycji wzięła udział rekordowa liczba uczestników. Było ich 230.

Więcej artykułów…