Ogłoszenie

3 medale zapaśniczek na MP młodziczek

Sporty walki
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W dniach 19-21 listopada w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek w zapasach. Z 3 medalami wróciły z nich zawodniczki z terenu Powiatu Kraśnickiego. Dwa wywalczyły reprezentantki LUKS Suples Kraśnik, a jeden LUKS Stróża.

W zawodach wystartowało blisko 150 zawodniczek z 54 klubów. Znalazły się wśród nich zapaśniczki LUKS Suples Kraśnik i LUKS Stróża. Najlepiej spisała się kraśniczanka Anna Flis (LUKS Suples), która w kategorii 54 kg zajęła 2. miejsce. Uczennica SP nr 6 w Kraśniku podczas kieleckiego turnieju pokonała 3 rywalki i dopiero w finale uległa Weronice Zawistowskiej z ZKS Koszalin.

Agnieszka Bryczek na 3. m. podium.

 

Brązowe medale zdobyły natomiast Agnieszka Bryczek (LUKS Suples Kraśnik, uczennica SP w Rzeczycy Ziemiańskiej) w kat 66 kg i Julia Barankiewicz (LUKS Stróża) w kat. 58 kg.

Poza tym Roksana Strawczyńska (LUKS Stróża) była 7. w kategorii 42 kg, Oliwia Torba (LUKS Suples Kraśnik, uczennica SP Rzeczyca Ziemiańska) zajęła 10. miejsce, a Kornelia Ostrowska (LUKS Stróża) była 19. w kategorii 50 kg, natomiast Natalia Małek (LUKS Stróża) zajęła 13. m. w kat. 62 kg.

Zapaśniczki LUKS Suples Kraśnik z trenerem Damianem Jakóbczykiem.

 

Na zdjęciu na górze tekstu Anna Flis na 2. m. podium.

Foto fb/Damian Jakóbczyk

Najnowsze ogłoszenia