Ogłoszenie

Ukrainiec Evgeni Boldyrev przeciwnikiem Adama Maciejewskiego w Thunderstrike Fight League III w Kraśniku VIDEO

Sporty walki
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Maciejewski_Adam_2_MPR
Adam Maja Maciejewski zmierzy się w ramach TFL III z Ukraińcem Boldyrevem. foto za Magnet Promotions
Im bliżej gali MMA Thunderstrike Fight League III, która odbędzie się 22 lutego w Kraśniku, tym poznajemy więcej szczegółów związanych z tym wydarzeniem. Wiemy już między innymi kto będzie rywalem Adama ?Maji? Maciejewskiego w walce wieczoru. Naprzeciwko kraśniczanina w oktagonie stanie Evgeni Boldyrev.

 

Evgeni Boldyrev to 32-latek pochodzący z ukraińskiego Charkowa. Ma na swoim koncie 7 wygranych i 4 porażki. w ostatnich 5 starciach, aż 4 razy schodził jako pokonany. Specjaliści od MMA w walce Boldyrev ? Maciejewski za zdecydowanego faworyta uważają kraśniczanina.TFL3-plakat

Walkę z udziałem kraśniczanina kibice mieszanych sztuk walki którzy zgromadzą się w Hali Sportowej im. Arkadiuusza Gołasia przy PG 1 zobaczą na deser. Wcześniej emocjonować się będą sześcioma innymi pojedynkami. Kilku ich uczestników już znamy.
Naprzeciwko siebie stanąć mają Radosław Wójcik i Konrad Płaza oraz Kamil Selwa i Filip Wolański. Na rywali czekają już także Piotr Jaszczuk, Łukasz Bieniek i Hubert Szmajda.

Sprzedaż biletów naThunderstrike Fight League III  odbywać będzie się od 1 lutego w holu kraśnickiego Centrum Kultury i Promocji w godzinach 17:00 - 19:00 oraz pod numerem telefonu 788-384-111 i w dniu gali.

Poniżej prezentujemy video zapowiedź gali (źródło thunderstrike.pl).

 

{youtube}BY_WWXb5UJs{/youtube}

 

info za thunderstrike.pl

Najnowsze ogłoszenia