Już za tydzień, 1 kwietnia, zapowiadana przez nas od pewnego czasu kraśnicka gala mieszanych sztuk walki Thunderstrike Fight League 11. Najwięcej emocji publiczności zgromadzonej w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy Publicznym Gimnazjum nr 1 w Kraśniku dostarczy z pewnością pojedynek z udziałem kraśniczanina Sebastiana Kotwicy. Zobaczcie wideo zapowiedź jego starcia z Brazylijczykiem Guilherme Cadeną Martinsem.

W drugi weekend marca (10-12.03) we Włodawie odbył się Puchar Polski Juniorów Młodszych w zapasach w stylu wolnym . W zawodach wystartowało 219 najlepszych zawodników z 63 klubów Polski. Nie tylko nie zabrakło wśród nich ekipy z kraśnickiego LUKS Suples, ale okazała się ona najlepszą drużyną podczas turnieju. Indywidualnie równych sobie nie miał Karol Czegus.

Jak informowaliśmy wczoraj część zawodników LUKS Suples rywalizowała przed kilkoma dniami na Łotwie, ale spora grupa naszych zapaśników zaprezentowała się też na krajowych matach, ale tym razem w stylu klasycznym. Podczas Międzynarodowego Memoriału imienia Grzegorza Miszty i Edyty Smolińskiej wywalczyli aż 10 medali.

Więcej artykułów…