Zawodnicy MKS Kraśnik zdominowali Mistrzostwa Województwa w plażówce kadetów

Siatkówka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W sobotę 1 czerwca w Międzyrzeczu Podlaskim odbyły Mistrzostwa Województwa w plażowej piłce siatkowej kadetów. Zdominowali je, zarówno pod względem liczby reprezentantów, jak i osiągniętych sukcesów, zawodnicy MKS Kraśnik.

W międzyrzeckim turnieju zaprezentowało się 19 zespołów. Aż 7 z nich reprezentowało barwy MKS Kraśnik. Najlepiej z naszych siatkarzy spisali się Adam Skica i Dawid Cieślik (trener Michał Wojcieszkiewicz), którzy wywalczyli tytuł mistrzów województwa.

 

 

Na drugim miejscu podium stanęli natomiast Marcin Wójtowicz i Miłosz Stal (transfer z klubu Tempo Chełm), których trenerem był Biernacki Mieczysław.

 

 

Poza tym w zawodach zagrali Kamil Janik i Kacper Ołownia, Jan Kułaga i Dawid Nakonieczny, Karol Kawa i Filip Grządka, Sebastian Mikusek i Stanisław Włodarczyk oraz Babriel Cieślik i Michał Szymula. Trenerem wszystkich par jest Michał Wojcieszkiewicz.

Nasi mistrzowie i wicemistrzowie województwa w lipcu zagrają w Półfinałach Mistrzostw Polski. Sponsorzy, którzy chcieliby wspomóc ich w wyjeździe na turniej do województwa podlaskiego, mile widziani.