Zwycięstwo siatkarzy w Bełżycach

Siatkówka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

12.03.2019 siatkarze MKS Kraśnik pokonali na wyjeździe CKFiS Bełżyce. Mecz był bardzo wyrównany i zacięty od początku do końca spotkania. Ostatecznie jednak, mimo że siatkarze MKS przegrywali w meczu już 2:0 zdołali wyrównać i w tie breaku pokonać zespół z Bełżyc.

- Wynik spotkania to efekt pracy drużynowej, która pomimo przegranych dwóch pierwszych setów potrafiła się zmobilizować do skutecznej i efektownej gry. Na siatce w ataku szaleli Maciej Kuliński i Michał Ciorgoń, w polu zagrywki cała ekipa grała skutecznie, realizując założenia taktyczne, skutecznie grali zmiennicy poprawiając relację blok - obrona, a i przyjęcie funkcjonowało dobrze - szczególnie od 3 seta. Nic tak nie cieszy jak wygrana w takim stylu - podsumował mecz trener Michał Wojcieszkiewicz.

Kolejny mecz MKS zagra 23 marca na wyjeździe z wiceliderem Cisami Nałeczów.

MKS  Kraśnik - CKFiS Bełżyce 3-2 (23:25; 20:25; 25:18; 25:21;17:15).

MKS zagrał w składzie: Cezary Kostaniak, Szymon Mańkowski, Szczepan Gębczyk, Michał Ciorgoń, Maciej Kuliński, Bartłomiej Dąbrowski, Szymon Rudziejewski, Mateusz Zarawski, Kacper Ołownia, Sebastian Wnuk. Trener: Michał Wojcieszkiewicz.