Ogłoszenie

Siatkówka. Awans do ćwierćfinałów MP przypieczętowali wygraną w turnieju

Siatkówka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W dniach 24-25 marca w Białej Podlaskiej odbył się czwarty, ostatni Turniej o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego w piłce siatkowej chłopców w kategorii młodzik. Nasi siatkarze turniej wygrali, a w cyklu zawodów o czempionat województwa zajęli 3. miejsce, które dało im awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski.

W turnieju w Białej Podlaskiej zawodnicy MKS Kraśnik pokonali kolejno: UKS Międzyrzec Podlaski 2:1; ASPS Avię Świdnik 2:0; TPS Lublin 2:0; UKS Tempo Chełm 2:0; UKS Serbinów Biała Podlaska 2:1.

Wśród zawodników wyróżnionych za postawę podczas zawodów znalazł się Bartłomiej Sadowski z MKS Kraśnik.

 

Na zdjęciu zawodnicy wyróżnieni podczas zawodów w Białej Podlaskiej (od lewej): MKS Kraśnik - Bartłomiej Sadowski, UKS Serbinów Biała Podlaska - Damian Langowski, TPS Lublin - Maciej Zając.

 

Jak wspomnieliśmy na wstępie, oprócz brązowych medali w Mistrzostwa Województwa nasi siatkarze wywalczyli awans do Turnieju Ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski, który odbędzie się w dniach 13-15.04.2018 w Lublinie.

 

Skład naszej  drużyny (zdjęcie na górze tekstu). Od lewej stoją: Trener Michał Wojcieszkiewicz, Bartłomiej Tryka, Dawid Cieślik, Bartłomiej Sadowski, Kacper Ryba, Dawid Grabowski. Od lewej klęczą: Karol Kawa, Michał Szymula, Sebastian Mikusek, Hubert Dalmata, Adam Skica.

 

 

 

Najnowsze ogłoszenia