Jakub Czubiński w najlepszej dwunastce Plaża Open w Nowym Dworze Mazowieckim

Siatkówka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Plaza-Open-logo-jpg1W miniony weekend kraśniczanin Jakub Czubiński zanotował kolejny dobry występ w zawodach z cyklu Plaża Open, które tym razem odbyły się w Nowym Dworze Mazowieckim. Dzięki temu może być już prawie pewny zaproszenia na finały Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej, które odbędą się w Krakowie.

 

Wychowanek kraśnickiego MKS w Nowym Dworze Mazowieckim zaprezentował się w parze z Marcinem Nowakiem ? 39-letnim doświadczonym siatkarzem, reprezentantem Polski w latach 1994-2003, olimpijczykiem z Atlanty. Para ta najpierw zdecydowanie pokonała Pawła Piwowarczyka i Piotra Słoninę (21:13, 21:12), ale w kolejnej rundzie los zetknął ich z rozstawionymi z numerem 1. Jędrzejem Brożyniakiem i Bartłomiejem Dzikowiczem. Kraśniczanin i jego partner tanio skóry nie sprzedali, ale niestety musieli uznać wyższość, jak się okazało późniejszych zwycięzców zawodów ( 17:21, 21:19, 13:15).

 


Przeczytaj też:

Jakub Czubiński i Marcin Kapuśniak w najlepszej ósemce Plaża Open w Cieszynie 

Siatkówka plażowa: Kraśniczanin Jakub Czubiński na Grand Prix Plaża Gotyku w Toruniu 


  

Na zakończenie swojego występu w Nowym Dworze Mazowieckim po emocjonującym pojedynku Czubiński i Nowak przegrali z Maciejem Biernatem i Konradem Felisiakiem (26:24, 20:22, 12:15).

 

Info za sportkrakowski.pl