Jakub Czubiński i Marcin Kapuśniak w najlepszej ósemce Plaża Open w Cieszynie

Siatkówka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Czubinski_Jakub_small
Kuba Czubiński (zdjęcie z turnieju Plaży Gotyku w Toruniu, www.facebook.com/plazagotyku)
Jak informowaliśmy niedawno, kraśniczanin Jakub Czubiński w tym sezonie letnim postanowił mocniej postawić na plażową odmianę siatkówki. W miniony weekend w duecie z Marcinem Kapuśniakiem zanotowali najlepszy jak do tej pory wynik w zawodach z cyklu Mistrzostw Polski. Na Plaża Open w Cieszynie zajęli 7. miejsce.

 

Początek imprezy nie zapowiadał jednak tak dobrego wyniku. Swój występ w decydującej fazie rozgrywek w Cieszynie Czubiński i Kapuśniak rozpoczęli od przegranej. Później jednak po zaciętym pojedynku wygrali z parą Artur Baca ? Grzegorz Pająk, a awans do najlepszej turniejowej ósemki dał im walkower z Adrianem Staszewskim i Mateuszem Zarankiewiczem, którzy musieli się wycofać z turniej z powodu kontuzji pierwszego z nich.

 


Przeczytaj też:

Siatkówka plażowa: Kraśniczanin Jakub Czubiński na Grand Prix Plaża Gotyku w Toruniu 


 

Wtedy na drodze drużyny z kraśniczaninem w składzie stanął duet rozstawiony z numerem 1. w cieszyńskim turnieju. Jędrzej Brożyniak i Bartłomiej Dzikowicz okazali się lepsi, ale kraśnicko-myszkowska para tanio skóry nie sprzedała. Uległa 1:2, ale pierwszego seta wygrała do 16.

Kolejne zawodu z cyklu Plaża Open już w najbliższy weekend w Rybniku. Liczymy na kolejny dobry występ występ duetu z kraśniczaninem w składzie.

 

info za sportkrakowski.pl