Bieg po Uśmiech i mecz z gwiazdami na XX-lecie Wioski SOS

Biegi
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

bieg_GRJ_0378
Jak zwykle na wioskowej imprezie nie powinno zabraknąć roześmianych dzieci
Kraśnicka Wioska SOS ma już 20 lat. Z tej okazji zaplanowano na sobotę i niedzielę (26, 27 maja) rocznicowe obchody. Sporo będzie się działo na terenie samej Wioski, ale także i poza nią. Warto więc już teraz zaplanować sobie czas na następny weekend.

 

Na sobotę 26 maja zaplanowano 18 już ?Bieg po Uśmiech?. Tradycyjnie będzie to zabawa dla całych rodzin, od tych najmniejszych ?skrzatów? po dorosłych. Będzie można wystartować lub obejrzeć biegi dzieci i młodzieży, bieg integracyjny, bieg gości honorowych a także bieg główny, który w tym roku będzie trochę dłuższy niż w poprzednim. Dla najlepszych przygotowano nagrody i medale. Wszyscy, którzy wystartują w biegach, będą mogli wziąć udział w losowaniu nagród. Nie zabraknie także imprez towarzyszących czyli pokazu jiu-jitsu, przejażdżek na motorach, dmuchanego placu zabaw, trampoliny i innych rozrywek dla najmłodszych.

Będzie można wesprzeć działalność SOS Wiosek Dziecięcych poprzez zakup zabawek, m.in. Lego Bionicle po bardzo atrakcyjnych cenach.

Na niedzielę zaplanowano natomiast mszę św. w kościele pod wezwaniem Św. Józefa w Kraśniku w intencji mieszkańców, pracowników, byłych wychowanków oraz przyjaciół SOS Wioski Dziecięcej  w Kraśniku (godz. 10) a o 14.00 Reprezentacja Artystów Polskich (czyli popularni aktorzy, piosenkarze, artyści) zmierzy się na kraśnickim MOSIR-ze z Reprezentacją Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Wstęp na wszystkie imprezy jest wolny. O szczegółach obchodów będziemy informować na naszym portalu, który jest patronem medialnym całej imprezy.