• hetman

Kolejna "Środa z pływaniem". Wspólne trenowanie, pływanie, testowanie

Pływanie
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Za nami kolejna "Środa z pływaniem". Tym razem trenerzy i zawodnicy "Fali" Kraśnik zaprosili do wspólnego pływania wszystkich chętnych.

Pomimo tego, że chętnych na kraśnicki basen nie przyszły zbyt dużo,  nie przeszkodziło to w dobrej zabawie i aktywnym spędzeniu czasu w wodzie.

Tym bardziej, że ćwiczenia dla kilkudziesięciu pływaków wymyślały utytułowane pływaczki: siostry Karolina Mazurek-Świstak i Zuzanna Mazurek-Frankowska wraz z trenerką Iwoną Mazurek.

Całość imprezy prowadził inny trener "Fali" Grzegorz Mazurek.

Oprócz samych ćwiczeń i pływania można było przetestować różnego rodzaju gadżety pływackie, które udostępnił Decthlon Weglin, w którym Karolina Mazurek-Świstak jest liderką działu związanego z pływaniem.

Był więc trening, ćwiczenia ale i dobra zabawa. A jak wyglądała środowa impreza okiem aparatu i drona możecie zobaczyć na naszych zdjęciach.

Kolejna "wodna" impreza zaplanowana jest na 29 sierpnia, kiedy to odbyć się mają rodzinne zawody w pływaniu. Tego typu impreza odbywała się przeważnie w grudniu (Świąteczne łapanie karpia), ale z powodu planów przebudowy basenu w tym roku raczej się nie odbędzie w tym terminie stąd też pomysł edycji wakacyjnej.