• hetman

Kolejna „Środa z Pływaniem". Tym razem w formie wspólnego treningu

Pływanie
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

12 sierpnia na odkrytej pływalni MOSiR o godzinie 18.00 odbędzie się kolejna już „Środa z Pływaniem". Tym razem zorganizowana przez Uczniowski Klub Pływacki Fala Kraśnik. Tym razem aktywnie włączyć się będą mogli w nią wszyscy ci, którzy umieją pływać i chcą poprawić swoją technikę pływacką.

Impreza tym razem będzie w formie otwartego, wspólnego z zawodnikami Fali, treningu pływackiego. Trening poprowadzą trenerzy UKP Fala Kraśnik – Grzegorz Mazurek i Iwona Mazurek oraz najbardziej utytułowane, byłe zawodniczki – Karolina Mazurek-Świstak i Zuzanna Mazurek-Frankowska (obie posiadają uprawnienia trenera pływania).  Będzie można skorzystać z ich wiedzy, umiejętności i doświadczenia i choć trochę poprawić swoją technikę i przygotowanie pływackie.

Dodatkową atrakcją będzie możliwość przetestowania przyrządów i przyborów pływackich dostępnych w Decathlon Lublin Węglin (deski, ósemki, gumy do szybkiego pływania, okulary, czepki, łapki, maski i inne).

- Zapraszamy mastersów, triathlonistów, amatorów pływania, dorosłych, młodzież i dzieci potrafiące pływać. Spotkajmy się na pływalni! - piszą organizatorzy.