Ogłoszenie

Marcin Jędrasik zrezygnował z funkcji prezesa Stali Kraśnik

Piłka nożna
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Minął rok i czeka nas kolejne trzęsienie ziemi we władzach FKS Stal Kraśnik. Obecny prezes Marcin Jędrasik poinformował dzisiaj, że rezygnuje z pełnionej funkcji.

Czasami nie warto poświęcać się bo i tak nikt tego nie doceni!

Dzisiaj zakończyła się moja praca na stanowisku prezesa Stali Kraśnik. Miałem zaszczyt zarządzać klubem od stycznia tego roku. To był ciekawy okres w moim życiu . Pracowałem najlepiej jak potrafiłem, transparentnie, uczciwie wobec Klubu i wszystkich kibiców. Wygrywaliśmy i ponosiliśmy porażki. Cieszyłem się ze zwycięstw i uczyłem na przegranych. Nigdy nie uciekałem od odpowiedzialności, stawiałem sobie ambitne cele, odnosiłem sukcesy i popełniałem błędy. Bardzo dziękuję mojej Rodzinie , która zawsze mnie wspierała i wie jak dużo czasu poświęciłem Stali , dziękuję Panu Wojtkowi Wilkowi burmistrzowi , współpracownikom, trenerom, piłkarzom , kibicom , przyjaciołom, znajomym i wszystkim ludziom, którzy cały czas mnie wspierali, inspirowali i pomagali . Stal to wspaniały Klub, który ma świetną młodzież, juniorów, którzy są przyszłością tego Klubu , wspierani przez wspaniałych rodziców. Klub zostawiam bez zadłużenia i kompletnym zapleczem sprzętowym.

Liczę na to że klub z nowym prezesem będzie stawiał na młodych chłopaków, bo według mnie tak tylko odbudować Stal Kraśnik. która powinna grać na szczeblu centralnym w niedługim czasie.

Do zobaczenia na trybunach .” - napisał na swoim facebookowym profilu Marcin Jędrasik.

Najnowsze ogłoszenia