Ogłoszenie

Sparingi czas zacząć. Na początek Stal Kraśnik vs. Lewart Lubartów

Piłka nożna
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Piłkarze Stali Kraśnik trenują już od dwóch tygodni. Najwyższy więc czas, by sprawdzić się na tle jakiegoś przeciwnika. Pierwszym będzie Lewart Lubartów.

Niebiesko-żółci mecz z Lewartem zagrają jutro (sobota, 16 lipca) o godz. 11:00 na stadionie MOSiR w dzielnicy fabrycznej Kraśnika. Sprawdzian ten będzie tym ciekawszy, że zespół jest w trakcie gruntownej przebudowy.

Jak już informowaliśmy, ze względu na problemy zdrowotne z funkcji trenera pierwszej drużyny Stali zrezygnował Dariusz Matysiak. Zastąpił go Daniel Szewc. Do zespołu dołączył też wracający z Niemiec Paweł Zięba. Te dwa transfery dopiero jednak zaczęły poważne ruchy kadrowe w kraśnickiej drużynie. W dużej mierze są to transfery z mistrza A klasy minionego sezonu - Ruchu Popkowice-Zadworze.

W Stali są już także Damian Dudek (napastnik, wcześniej Ruch Popkowice), Anton Lucyk (obrońca/pomocnik, Ruch Pokowice), Adrian Wójcicki (bramkarz, Lublinianka Lublin), Jakub Jędrasik (obrońca, Ruch Popkowice),  Kamil Król (napastnik, Opolanin Opole Lubelskie) oraz Mateusz Jędrasik (napastnik, Ruch Popkowice) i Oliwier Szwedo (obrońca, powrót z wypożyczenia do Ruchu Popkowice). Na przedłużenie współpracy z klubem zdecydowali się Kamil Woźniak, Mateusz Wójcicki, Filip Drozd, Jakub Gajewski i Damian Pietroń.

W niebiesko-żółtych barwach nie zobaczymy już natomiast Michała Maliszewskiego, Stanisława Niewińskiego, Macieja Welmana i Krystiana Michalaka.

Zachęcamy do kibicowania podczas jutrzejszego sparingu.

 

foto fb/FKS Stal Kraśnik

Najnowsze ogłoszenia