Stal Kraśnik ma nowy zarząd

Piłka nożna
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W związku z tym, iż poprzednie władze Stali złożyły rezygnację, w poniedziałek 21 czerwca odbyło się Walne Sprawozdanie Sprawozdawczo-Wyborcze. Wyłoniło ono nowy zarząd, który czeka teraz trudna praca przygotowania zespołu do rozgrywek w IV lidze.

O szczegółach poniedziałkowego walnego napiszemy szczegółowo w oddzielnym artykule. Dziś przedstawiamy tylko najważniejszą informację, która jest taka, że po rezygnacji zarządu którym kierowała Magdalen Czelej, członkowie dokonali wyboru nowego.

Prezesem jednogłośnie (w Walnym wzięło udział 25 członków Stali) wybrany został Łukasz Świąder (na zdjęciu). To kraśniczanin, były piłkarz Tęczy i Stali. Do Zarządu weszli jeszcze: Paweł Cholewiński, Jakub Gajewski, Radosław Ostrowski, Konrad Szmyrgała i Kuba Zieliński. Wybrano także nową Komisję Rewizyjną, którą stanowią: Jarosław Janacz, Waldemar Wójtowicz i Paweł Kisiel.

Nowy prezes Stali wstępnie zadeklarował, że będzie chciał oprzeć funkcjonowanie klubu o miejscowych zawodników. Nie chciał jednak na razie niczego konkretnego deklarować przed zapoznaniem się sytuacją finansowo-organizacyjną.