MUKS CUP 2021. W rywalizacji zawodników z rocznika 2009 najlepsza AF Głusk

Piłka nożna
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Tak jak zapowiadaliśmy, w trzy lutowe weekendy w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 odbywają się piłkarskie turnieje halowe z cyklu MUKS CUP 2021. W tę sobotę (20 lutego) przyszła kolej na drużyny złożone z zawodników z rocznika 2009 i młodszych.

Nie zabrakło pięknych strzałów, efektownych parad bramkarskich, indywidualnych rajdów oraz skutecznych zespołowych akcji. Zgłoszone drużyny, a było ich 8, rywalizowały systemem każdy z każdym.

Najlepszy okazał się zespół AF Głusk, drugie miejsce zajął Opolanin I Opole Lubelskie, a trzeci był MUKS I Kraśnik. Na kolejnych miejscach w turniejowej tabeli uplasowały się: Opolanin II Opole Lubelskie, Wisła Annopol, KAMP Kraśnik, MUKS II Kraśnik i Zawisza Garbów.

Jeżeli chodzi o indywidualne wyróżnienia to tytuł MVP zawodów przyznano Nikodemowi Karkoszowi (AF Głusk), najlepszym bramkarzem wybrano Igora Lewandowskiego (MUKS Kraśnik), królem strzelców został Wiktor Solis (Opolanin Opole Lubelskie), a za piłkarski talent uznano Huberta Sagana (Opolanin Opole Lubelskie).

Dyplomy i puchary wręczyli trener Dariusz Matysiak i Krzysztof Kowalski.

 

Fotoreportaż z zawodów można obejrzeć tutaj.