Zabrakło skuteczności. LKS Wierzchowiska – KS Stella Kraśnik 1:0

Piłka nożna
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Przez większość czasu gry były w posiadaniu piłki, miały rzut karny, ale nie potrafiły przebić się przez szczelną obronę rywalek, a te w końcówce meczu przeprowadziły jedną skuteczną akcję. Piłkarki KS Stella Kraśnik z wczorajszego wyjazdu do Wierzchowisk wróciły bez punktów.

W miniony weekend rozegrana została 6. kolejka spotkań lubelskiej IV ligi piłki nożnej kobiet. Rywalizujący w niej zespół KS Stella Kraśnik w niedzielę (11 października) zmierzył się na wyjeździe z drużyną LKS Wierzchowiska.

Nasz zespół, złożony w dużej mierze z zawodniczek rozpoczynających dopiero swoją piłkarską przygodę, pokazał się z niezłej strony. Przez większość czasu gry to kraśniczanki dyktowały warunki gry. Problemem było jednak przebicie się przez szczelną obronę rywalek, a gdy już dochodziło do strzałów na bramkę, to albo brakowało precyzji, albo te były zbyt lekkie. Bramki nie udało się też zdobyć z rzutu karnego podyktowanego po faulu na Martynie Łukasik. Wykonująca jedenastkę Katarzyna Weber uderzyła mocno, ale futbolów jedynie odbiła się od poprzeczki.

Po przewie obraz gry się nie zmienił. Kraśniczanki naciskały, a gospodynie szukały swoich szans w kontratakach. Niestety jedna z takich akcji zespołu z Wierzchowisk w końcówce meczu dała im bramkę i jak się później okazało 3 punkty.

 

LKS Wierzchowiska – KS Stella Kraśnik 1:0

Skład KS Stelli Kraśnik: Magdalena Badura – Mariola Skoczylas, Katarzyna Weber, Anna Dębińska, Patrycja Iwańska, Karolina Wieczorek, Julia Rozmus, Martyna Łukasik, Aleksandra Jackowska, Małgorzata Zdybel, Nicole Drozd

Ponadto zagrały: Daria Kalinowska, Sylwia Król

Zdjęcia z meczu w Wierzchowiskach można obejrzeć tutaj.

***

W następny weekend nasze piłkarki podejmować będą Aleksandrię Aleksandrów.