Wypuściły wygraną z rąk. KS Stella Kraśnik – Kinga Krasnystaw 1:2

Piłka nożna
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Po dwutygodniowej przerwie (wyjazdowy mecz do Białej Podlaskiej został przełożony) kolejny ligowy pojedynek rozegrały dzisiaj piłkarki KS Stelli Kraśnik. Kraśniczanki miały sporą szansę na dopisanie do swojego konta kolejnych punktów, ale o wyniku spotkania zadecydowały dwie skuteczne kontry rywalek.

Pierwsza połowa spotkania, które rozegrane zostało na obiektach MOSiR Kraśnik, to przede wszystkim zacięta walka w środku pola. Nieco więcej okazji do otwarcia wyniku miały przyjezdne, ale pewnie w kraśnickiej bramce spisywała się grająca trener Magdalena Badura. Nasza golkiperka obroniła między innymi rzut karny. Stella też miała swoje szanse, ale udało się tylko obić słupek i poprzeczkę bramki krasnystawianek.

Drugą połowę meczu nieco lepiej zaczęły gospodynie, a efektem ataków była bramka zdobyta przez Katarzynę Weber. Wydawało się, że kraśniczanki dostały wiatr w żagle, nieźle zaczęła wyglądać gra skrzydłami, i kolejne gole są tylko kwestią czasu. Niestety to rywalki przeprowadziły dwie skuteczne kontry po których strzeliły gole i odwróciły losy spotkania.

 

KS Stella Kraśnik – Kinga Krasnystaw 1:2

KS „Stella” Kraśnik: Magdalena Badura – Mariola Skoczylas, Katarzyna Weber, Paulina Zapalska, Karolina Wieczorek, Daria Kalinowska, Julia Rozmus, Martyna Łukasik, Aleksandra Kozieł, Małgorzata Zdybel, Nicole Drozd

Ponadto zagrały: Aleksandra Jackowska, Monika Kochaniak, Dominika Latosz

 

Obszerną fotorelację ze spotkania można obejrzeć tutaj.

***

W następny weekend kraśniczanki czeka wyjazdowy mecz w Wierzchowiskach.