• hetman

I runda Pucharu Polski: Tęcza Kraśnik – Wisła Annopol 0:3.

W niedzielny wieczór (26.07) na stadionie MOSiR Kraśnik odbył się mecz I rundy Pucharu Polski, w którym Tęcza Kraśnik zmierzyła się z Wisłą Annopol. Annopolanie pod wodzą grającego trenera Kamila Miazgi pokazali mądrzejsza piłkę, grali dokładniej i co najważniejsze skuteczniej i to oni zasłużenie awansowali do kolejnego etapu rozgrywek.

Jako pierwsi do siatki trafili kraśniczanie, ale sędzia uznał, że strzelający Cezary Andruszak był na pozycji spalonej. W 16. minucie na prowadzeniu byli już podopieczni trenera Miazgi, a na listę strzelców wpisał się P. Pachuta. Jeszcze w pierwszej połowie doskonałą okazję do podwyższenia wyniku miał Kamil Kaczanowski, ale uderzona przez niego futbolówka jedynie odbiła się od poprzeczki.

Drużyna trenera Anatolija Lavryshyna próbowała kontratakować, ale większość akcji ofensywnych traciła impet zanim doszło do oddania strzału.

Kolejne bramki padły dopiero po przerwie. Najpierw w 57. minucie na 0:2 dla Wisły podwyższył Kamil Kontapka, a 3 minuty później wynik meczu ustalił, wykorzystując rzut karny, Kaczanowski.

Tęcza Kraśnik – Wisła Annopol 0:3

Zdjęcia z meczu można obejrzeć tutaj.

***

W kolejnym pucharowym pojedynku, za tydzień, annopolanie zmierzą się z Ruchem Popkowice.