Będzie II Turniej Charytatywny w Siatkonogę

Piłka nożna
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Ubiegłoroczne zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno ze strony zawodników, jak i kibiców. Skorzystały na tym też dzieciaki z kraśnickiego Domu Dziecka, bo impreza miała charakter charytatywny. Organizatorzy liczą, że podobnie będzie też podczas II Turnieju Charytatywnego w Siatkonogę.

Organizatorem imprezy jest kraśnicka Szkoła Podstawowa nr 5. Obędzie się ona 21 grudnia w szkolnej hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia. Nad przygotowaniem wydarzenia, podobnie jak przed rokiem, czuwają Daniel Szewc i Jarosław Gąszczyk. Już wiadomo, że do rywalizacji przystąpi wiele znanych osób z boisk piłkarskich i nie tylko. Swoich twarzy do promocji wydarzenia już użyczyli i zapowiedzieli swój udział reprezentant Polski i zawodnik Achmata Grozny Damian Szymański, Marcel Kotwica z Puszczy Niepołomice, Rafał Król ze Stali Kraśnik i Filip Drozd z Opolanina Opole Lubelskie.


Zobacz też:
Drużyna „Sto Lat” najlepsza podczas Charytatywnego Turnieju w Siatkonogę. Foto


Na otwartą rekrutację uczestników zawodów jeszcze chwilę musimy poczekać. Już bardzo mile widziani są za to sponsorzy i darczyńcy, którzy chcieli wesprzeć ten projekt. Zachęcamy do kontaktu z Danielem, Jarkiem lub Szkołą Podstawową nr 5.

Honorowy patronat nad turniejem objął Burmistrz Miasta Kraśnik Wojciech Wilk.