Młodzi piłkarze zagrali o puchary i medale

Piłka nożna
Czcionka

4 drużyny zmierzyły się w czwartek 1 sierpnia w turnieju piłkarskim zorganizowanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Pomoc”, Miasto Kraśnik i kraśnicki MUKS. W zawodach nie brakowało pięknych zespołowych akcji, indywidualnych pojedynków, wyśmienitych strzałów na bramkę i parad golkiperów, ale przede wszystkim dobrej zabawy.

Grania było bardzo dużo, bo zgłoszone zespoły (kat. 10-12 lat) - dwie ekipy MUKS-u, Dzikie Maliny oraz FC Poland – zagrały systemem każdy z każdym mecz i rewanż. Mecze sędziowali Rafał Tomiło i Daniel Szewc.

 

 

Ostatecznie rywalizację wygrał z kompletem zwycięstw czerwony zespół MUKS, na drugim miejscu uplasowały się Dzikie Maliny, a 3. zajął niebieski zespół MUKS-u. Najmłodszemu zespołowi – FC Poland – punktów co prawda zdobyć się nie udało, ale tworzący go zawodnicy pokazali spore umiejętności i wolę walki.

 

 

Dwie nagrody indywidualne zgarnęli przedstawiciele najlepszej drużyny: Adrian Wagner (bramkarz) i Wojciech Raczyński (król strzelców).

Puchary i medale najlepszym drużynom i zawodnikom wręczyli burmistrz Kraśnika Wojciech Wilk i prezes SM „Pomoc” Piotr Szumny.

 

 

Organizatorów w przeprowadzeniu imprezy wsparli kraśnicki MOSiR, KSS Bebek Jedynka i Market Carrefour z dzielnicy fabrycznej Kraśnika.

Nasze zdjęcia z zawodów możecie obejrzeć tutaj.

 

Kolejny otwarty turniej piłkarski na Orliku Białym, tym razem dla zawodników w kategorii 16+, zaplanowany jest na niedzielę 1 września. Więcej szczegółów na jego temat wkrótce.