Kraśniczanin Marcel Kotwica w ćwierćfinale PP chce trafić na Legię Warszawa

Piłka nożna
Czcionka

W 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski Puszcza Niepołomice z Marcelem Kotwicą w składzie rozprawiła się z ekstraklasową Wisłą Płock, o czym poinformowaliśmy już we wtorek, i teraz czeka na kolejnego przeciwnika. Jak zdradził Gazecie Krakowskiej kraśnicki „puszczanin”, jemu marzy się starcie z Legią Warszawa.

- Kiedy po 30 minutach spojrzałem na zawodników Wisły Płock, to widziałem na ich twarzach konsternację, przerażenie. Wiemy, że u nas na boisku przeciwnikom gra się ciężko, ale oni nie wiedzieli, co się dzieje – komentuje pucharowy mecz na łamach gazety krakowskiej Marcel Kotwica.


Zobacz też:
1/8 Pucharu Polski: Puszcza Marcela Kotwicy lepsza od Wisły Damiana Szymańskiego
Marcel Kotwica (Puszcza Niepołomice): Kiedy przy zawodniku jest dziewczyna, to nie ma czasu na wariactwa


W wywiadzie udzielonym Tomaszowi Bochenkowi kraśniczanin mówi także między innymi o swoim boiskowym spotkaniu z Damianem Szymańskim, przeciwko komu zagrałby najchętniej w kolejnej rundzie Pucharu Polski, trudnym piłkarskim roku ze względu na kontuzje i planach na wypoczynek po rundzie jesiennej połączony z odłożoną podróżą poślubną.

Cały wywiad z Marcelem można znaleźć pod linkiem zamieszonym poniżej.

Marcel Kotwica: Chciałbym trafić na Legię. Niech zobaczy, jak to się kręci u nas na K2

Losowanie ćwierćfinałowych par Puchary Polski już dzisiaj w południe.

 

Aktualizacja:

Życzenie Marcela jeśli chodzi o losowanie 1/4 PP się nie spełniło. Puszcza Niepołomice w kolejnym etapie pucharowych rozgrywek zmierzy się z beniaminkiem Lotto Ekstraklasy Miedzią Legnica. Mecz odbędzie się w ostatnim tygodniu lutego 2019 roku.