Gospodarze byli skuteczniejsi. Soła Oświęcim – Stal Kraśnik 3:0

Za nami drugie trzecioligowe spotkanie Stali Kraśnik. Podopieczni trenera Jarosława Pacholarza zaliczyli daleki wyjazd do Oświęcimia, gdzie zmierzyli się z tamtejsza Sołą. Niestety do Kraśnika wrócili bez punktów.

Od początku wczorajszego (15.08.2018 r.) meczu przeważała Soła, ale dopiero w 33. minucie udało jej się strzelić gola. Sebastiana Ciołka pokonał Adrian Wójcik. Kraśniczanie też mieli swoje szanse, między innymi Rafał Król, Adam Nowak i Arkadiusz Maj, ale nie potrafili skutecznie znaleźć drogi do bramki gospodarzy.

5 minut po wznowieniu gry bliski zdobycia gola był z kolei Filip Drozd. Niestety uderzona przez niego piłka po zewnętrznej stronie minęła słupek bramki. Podobnie w 68. minucie zakończył się strzał Ernesta Skrzyńskiego, który kilka minut wcześniej na murawę wszedł za Maja, czy 2 minuty wcześniej uderzenie Króla.

W 70. minucie drugiego gola zdobyli gospodarze. Bramka padła z rzutu karnego podyktowanego po zagraniu piłki ręką przez jednego z naszych obrońców. Tuż przed końcem meczu jego wynik na 3:0 dla Soły ustalił ten który wcześniej strzelił karnego, czyli Mateusz Szela.

Soła Oświęcim - Stal Kraśnik 3:0

Stal Kraśnik: Sebastian Ciołek - Jakub Gajewski (80' Bartosz Gąska), Damian Pietroń, Łukasz Mazurek, Anton Lutsyk, Michał Misiak (74' Michał Wawryszczuk), Adam Nowak (69' Arkadiusz Adamczuk), Jakub Czelej (61' Daniel Szewc), Rafał Król, Filip Drozd, Arkadiusz Maj (61' Ernest Skrzyński)

***

W kolejnym meczu (19 sierpnia o godz 17:00) Stal Kraśnik na własnym terenie podejmować będzie Spartakusa Daleszyce.