Od przyszłego sezonu znowu będziemy mogli śledzić występy kraśniczanina w najwyższej polskiej piłkarskiej klasie rozgrywkowej. Damian Szymański - wychowanek MUKS-u Kraśnik i Stali Kraśnik - podpisał kontrakt z Jagiellonią Białystok.
Kierunek nie jest przypadkowy. Kraśniczanin trenerowi "Jagi" Michałowi Probierzowi wpadł w oko jeszcze gdy ten przez kilka miesięcy trenował GKS Bełchatów. Po minionym sezonie 2015/2016, w którym GKS zaliczył spadek do II ligi, wiadomo było, że Damian długo miejsca w Bełchatowie już nie zagrzeje. Tym bardziej, że kończył mu się kontrakt z klubem. Mówiło się między innymi o jego przenosinach do Piasta Gliwice lub beniaminka ekstraklasy Wisły Płock. Ostatecznie wybór padł jednak na klub z Białegostoku.
Jak informuje Przegląd Sportowy Damian podpisał kontrakt z Jagą na 3 lata. 21-letni pomocnik ma na swoim koncie 19 występów w ekstraklasie w barwach GKS-u Bełchatów. Zagrał też dwa mecze w reprezentacji Polski do lat 20.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze