Koniec starego i początek nowego roku to bardzo dobry czas żeby z jednej strony zrobić małe podsumowanie tego co się wydarzyło, a z drugiej zastanowić się nad planami na przyszłość. My namówiliśmy na to kraśniczanina Damiana Szymańskiego - wychowanka MUKS-u i Stali Kraśnik, a obecnie piłkarza Jagiellonii Białystok, która lideruje w Lotto Ekstraklasie.

W ubiegłym tygodniu (26 i 27 października) na obiektach Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 odbyły się Finały Powiatowe Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Wszystkie drużyny zgłoszone przez szkołę do rozgrywek zaprezentowały się znakomicie i wywalczyły sobie awans do Finału Wojewódzkiego, który na wiosnę odbędzie się w Zamościu.

W sobotę 17 grudnia w Kraśniku odbył się XII Turniej Halowy Piłki Nożnej Policjantów organizowany przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Kraśniku i Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Lublinie. Główne trofeum wywalczyli podczas niego policjanci z KMP w Lublinie.

Na 7 zwycięstwach zakończyła się niestety dobra passa Stali Kraśnik. Podopieczni trenera Daniela Szewca stworzyli sobie bardzo dużo okazji bramkowych, ale zanotowali tez sporo błędów i ostatecznie przegrali we wczorajszym meczu z Lewartem Lubartów. Porażki zanotowali także wszyscy trzej nasi reprezentanci w okręgówce. W A klasie wysokie zwycięstwo 6:0 nad GKS-em Modliborzyce odniosła Tęcza Kraśnik. Także 6 bramek swoim rywalom, Jaworzance Rogów, w B klasie strzelili piłkarze ULKS Dzierzkowice. Wyniki meczów i aktualne tabele poniżej.

Więcej artykułów…