• Żabka
  • Leasing team

Przede wszystkim nie przegrać - takie było założenie przed meczem, który Jagiellonia Białystok zagrała dzisiaj w azerskim Baku z FK Gabala w ramach II rundy eliminacji Ligi Europy. Udało się je zrealizować, choć była spora szansa, by Jaga do Polski wracała z wygraną. W spotkaniu tym z dobrej strony pokazał się grający w białostockim klubie kraśniczanin Damian Szymański. Mecz transmitowała TVP Sport.

Już po raz 14. kraśnicki MUKS zaprosił szkolne reprezentacje chłopców z klas III i młodszych na Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza. Tym razem główne trofeum powędrowało do zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 5.

Ostatni mecz w sezonie 2016/2017 lubelskiej IV ligi zagrali wczoraj piłkarze Stali Kraśnik. Niestety kibicom, którzy mimo niesprzyjającej aury przyszli na stadion MOSiRu, nie było dane cieszyć się ze zwycięstwa swojej drużyny. Losy spotkania na swoją korzyść w doliczonym czasie gry rozstrzygnęła Lublinianka Lublin.

I to chyba dwie najlepsze jak na razie wiadomości tuż przed rozpoczęciem przez Stal Kraśnik okresu przygotowawczego do nowego sezonu IV ligi. O tym, jaką wartość może mieć dla naszego zespołu ten duet, świadczą statystyki strzeleckie obu zawodników. Filip Drozd w rundzie jesiennej jako zawodnik Stali strzelił 16 bramek i do Hetmana Zamość przechodził jako najlepszy strzelec ligi. Rafał Król, po przyjściu z Motoru Lublin, zdobył wiosną dla Stali 14 goli.

19 czerwca na obiektach BKS Lublin odbył się turniej barażowy o awans do Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Młodszych. Reprezentanci MUKS Kraśnik udział w turnieju zapewnili sobie świetną grą podczas całego sezonu 2016/2017 i wygraniu bezapelacyjnie Lubelskiej Ligi Młodzików Młodszych. Podczas poniedziałkowych zawodów potwierdzili swoją wyśmienitą dyspozycję.

Więcej artykułów…